Karim Boumjimar, ktorý sa považuje za umelca, je dôkazom toho, že na internete sa dá v súčasnosti kúpiť čokoľvek. Dokonca aj časti ľudského tela. Tento 18-ročný mladík si dal chirurgicky odstrániť bradavky a pupok, a verí, že keď ich predá ako náušnice a náhrdelník, zhrabne za nich pár tisíc dolárov.V príspevku na Twitteri napísal k fotke svojich bradaviek takýto komentár: “Zbavil som sa mojich bradaviek a idem ich predať.” K tomuto zvrátenému počinu ho vraj inšpirovala Mona Lisa od Leonarda da Vinci. “Nemá žiadne obočie a mihalnice. Je to naozaj zaujímavé, ako da Vinci úzkostlivo venoval pozornosť každému detailu, ale rozhodol sa nenamaľovať obočie alebo mihalnice,” povedal Boumjimar a dodal: “Napadlo mi, že by som mohol niečo podobné urobiť s mojím telom. Všetci máme rovnakú anatómiu a je naozaj zaujímavé pohrať sa s myšlienkou, ako by naše telo vyzeralo, keby sme na ňom niečo upravili, alebo z neho niečo odstránili.”

ebay coverPrečítajte si tiež:
15 prekvapivých zaujímavostí o eBay. Neuhádnete, čo všetko ľudia predávajú!

 

Karim Boumjimar

Karim si dohodol operáciu, pri ktorej mu odstránili bradavky a pupok, cez svojich priateľov na Facebooku. Údajne sa uskutočnila v Bosne. Po jej skončení ho lekári zásobili liekmi proti bolesti a odovzdali mu aj odrezané časti tela. Zvrátený umelec priznal, že na fotkách, ktoré zverejnil po operácii, mu jazvy zakrývajú tony mejkapu.

Bradavky ako šperk

Toto však nie je jeho posledný šialený počin. Už teraz uvažuje, že si nejako upraví nohy. Nevylučuje dokonca, že si na ne dá niečo implantovať. Netají sa tým, že je veľký narcista. “Narcizmus je mojím hlavným médiom, to je to, čo ma ženie dopredu.”

Zdroj: News.com.au Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)