Matka zavraždenej archeologičky Martiny Kušnírovej prežíva najhoršie obdobie vo svojom živote. Aby toho nebolo málo, v ostatnom čase začala nešťastná žena dostávať vyhrážky plné nenávisti. Anonym jej zasiela bezcitné listy, kde ju dokonca obviňuje zo spolčenia sa s Luciferom!

Martina bola kruto zavraždená spolu so svojím snúbencom, investigatívnym novinárom Jánom Kuciakom, pred vyše mesiacom. Odvtedy matku nebohej kontaktovali mnohí ľudia, ktorí ju za vystupovanie na verejnosti častujú nadávkami či vyhrážkami. Kušnírová nechápe, prečo na ňu ľudia útočia práve v čase, keď prišla o milovanú dcéru.

Zlatica Kušnírová sa zverila portálu pluska.sk s kontroverznými vyhrážkami, ktorých sa stala terčom za ostatný mesiac. Kontaktovala ju vraj pani tvrdiaca, že sa jej zjavil Martinin anjel a ten jej odkázal, aby sa okamžite prestala vyjadrovať v médiách.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Bezradná žena vraj dostala aj anonym z Levoče, kde jej pisateľ nadáva do „šialených kráv“ a obviňuje ju zo „spolčovania sa s Luciferom“. „Keď si takéto typy myslia, že ma odradia, sú na omyle. Vždy si pomyslím, ako by na mojom mieste reagovali Martinka a Janko. Bojovali by rovnako!” tvrdí matka nebohej. Zároveň zvažuje, že na autora ohavných výrokov na jej osobu podá trestné oznámenie.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook