Brazílčan Neymar Jr. sa môže pýšiť titulom najdrahšieho hráča sveta a svojho zamestnávateľa ťahá za titulom vo francúzskej lige. Veď parížsky Saint-Germain vedie Ligue 1 o štrnásť bodov pred tímom AS Monaco.Zdá sa však, že Parížania sa na istý čas budú musieť zaobísť bez svojho hviezdneho hráča. 26-ročný futbalista sa totiž v ligovom šlágri proti Olympique Marseille nepríjemne zranil a jeho štart 6. marca v odvetnom zápase Ligy majstrov proti Realu Madrid je vážne ohrozený.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Zranenie Neymara prišlo v 76. minúte zápasu už za rozhodnutého stavu 3:0 pre PSG. Pri jednom zo súbojov s hráčom Marseille Bouna Sarrom brazílsky futbalista zle dostúpil a podvrtol si členok. Neymar v zápase okamžite skončil a lekári ho v slzách odniesli na nosidlách. Doba liečenia Neymarovho zranenia zatiaľ nie je známa, avšak jeho neúčasť v stretnutí proti Realu Madrid by PSG citeľne oslabila.

Zranenie Neymara v zápase PSG-Marseille

 

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so ŠportovýMagazín.sk, lajknite si ho na Facebooku

Zdroj: Metro.co.uk, YouTube.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Andrej
Mal by som sa venovať štúdiu, no radšej prokrastinujem a píšem články. Sorry, mami. Ženy, šport, zábava (toto poradie nezamieňať s rebríčkom priorít...alebo?).