Stefan Crnojevic patrí určite k podvodníkom prvej triedy. Vždy mal všetko do detailov premyslené a len tak sa nenechal nachytať. Stretával sa s významnými osobnosťami a žil výlučne v luxusných hoteloch, zadarmo! Dokonca mu naletela aj herečka a najslávnejšia majiteľka silikónového poprsia Pamela Anderson.Tento príbeh je určite hodný sfilmovania. Stefan Crnojevic predstieral, že je princom z Čiernej hory. Konkrétne sa nechal oslovovať ako ,,Jeho cisárska a kráľovská výsosť Stefan Crnojevic, dedičný princ Čiernej hory, Srbska a Albánska.“ Svojím šarmom okamžite každého očaril a vyžíval sa v rozprávaní vymysleného príbehu, podľa ktorého je potomkom samotného rímskeho cisára Konštantína. Jeho krytie fungovalo dlhé roky, keďže sa snažil vystupovať čo najdôveryhodnejšie.

 mic harry boom mic drop prince harry GIF

Falošný princ si uvedomil, že žijeme v modernej dobe, a tak musí byť významný aj vo svete internetu. Založil si webstránku a niekoľko účtov na sociálnej sieti. Neustále zverejňoval fotografie s dôležitými osobnosťami, ako napríklad s monackým princom Albertom, dánskou princeznou Irenou či uznávanými arcibiskupmi. Naletela mu aj slávna Pamela Anderson, ktorá pred ním dokonca pokľakla v domnienke, že ju vyznamená.

Avšak Stefan sa vžil do svojej role natoľko, že začal robiť chyby. Účet za pobyt v luxusnom hoteli nechal poslať macedónskej ambasáde. ,,Neposielajte nám účty. Nemáme princa a určite žiadneho nezdieľame s Čiernou horou,“ takúto prekvapivú odpoveď dostal hotel.

V týchto chvíľach už sedí podvodník za mrežami, kde čaká na verdikt súdu.

Zdroj: theaustralian.com  |  Foto: Facebook, Youtube