Luxusné dovolenky aj netradičné večierky, takýto život vedie 20-ročná Nórka Alexandra Andresen. Severskej kráske by mohol ktokoľvek závidieť, podľa časopisu Forbes je totiž najmladšou miliardárkou na svete.Ako táto atraktívna slečna k majetku v odhadovanej výške 1,18 miliárd dolárov prišla? Jednoducho – jej otec Johan H. Andresen je vlastníkom úspešnej spoločnosti Ferd, ktorá sa zaoberá finančníctvom, investíciami a obchodom s nehnuteľnosťami. Na Alexandru a jej sestru Katharinu previedol 84 percent podielu v tejto rodinnej firme a učinil z nich rozprávkové boháčky. Alexandrin život je naozaj rozprávkový, má všetko, na čo si len pomyslí. A bohatstvo si aj náležite užíva.

Okrem luxusu však vie aj to, čo je drina. Je totiž juniorskou šampiónkou v jazde na koni a tréningom venuje množstvo voľného času. Popri konskej drezúre sa zaoberá aj modelingom a predvádza jazdecké oblečenie. Alexandra, zdá sa, nepatrí k tým typickým rozmaznaným miliardárskym detičkám, jej cieľom je totiž rozvíjať rodinné impérium a firmu Ferd urobiť ešte úspešnejšou. Uvedomuje si, že vďaka zdrojom svojej rodiny dostala veľa príležitostí, najmä v jazde na koňoch, no len peniaze k úspechu nestačia a človek sa musí oň pričiniť aj sám. Ako sa vám nórska dedička impéria páči?

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.