Martina Chovancová, alias Kleopatra z Turca, zahviezdila v reality šou Farmár hľadá ženu a svojím bizarným zjavom, ale aj životným štýlom, sa preslávila po celom Slovensku. Bolo o nej známe, že sa rada pozerá na dno pohárika, kvôli alkoholu mala vážne zdravotné problémy a bola viackrát hospitalizovaná aj na psychiatrii. Napokon boj s metlou ľudstva definitívne prehrala.Na sociálnej sieti sa objavil status jej kamaráta, z ktorého je zrejmé, že Martinka z Turca už nie je medzi živými. „Veľmi smutný som. Martinka bola veselá a dobrosrdečná žena. Mal som ju rád, a keď som videl, čo sa s ňou deje, chcel som pomôcť. Nechcela. Predminulý týždeň sme jej do nemocnice niesli hygienické potreby. Žiaľ, už sa z toho nedostala. Verím, že je na lepšom mieste,“ napísal Edo.

edo

Hviezda reality šou, známa svojským vkusom a vyjadrovaním, údajne skonala v ilavskej nemocnici. Mala len 34 rokov. Pripomeňme si ju videami, ktoré boli nakrútené v čase jej najväčšej slávy.

Zdroj: YouTube.com | Foto: Facebook.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)