Vo veku 11 rokov zomrel Ruda z Ostravy. Aj takto by mohol začať tento článok. Nič tragické však za tým nie. Humorista Michal Kavalčík sa po jedenástich rokoch rozhodol rozlúčiť sa so svojím starým dobrým imidžom. Podľa jeho slov bol Ruda vyčerpaný, unavený a bez energie.

Okrem vizuálnej stránky zmena zasiahla aj jeho súkromný život, napriek tomu však za novým imidžom podľa Michalových slov nestojí nová priateľka Zuzanka. „Ruda tu už bol dlho a myslím si, že už aj niektorých obyvateľov tejto krásnej zemi štval. Po tých jedenástich rokoch som už bol z toho vyčerpaný a stratil som tú správnu energiu, začal som cítiť únavu a to všetko som videl sám na sebe,“ povedal Michal v rozhovore pre jeden z českých časopisov. Dodal, že teraz je spokojný a šťastný.

Michalovi momentálne vyhovuje aj to, že ho na ulici ľudia nespoznávajú: „Keď som sa ešte s dlhými vlasmi prešiel mestom, tak si ma ľudia stále všímali. Ukazovali, pokrikovali a chceli podpis či fotku. Teraz keď idem davom, nikto nevie, kto som a to mi vôbec nevadí. Užívam si nový imidž aj anonymitu,“ povedal na záver rozhovoru Michal.

Fanúšikom Ruda z Ostravy tak neostáva nič iné, než si otvoriť dobré pivko a zabávať sa na jeho starších vystúpeniach, ktoré sú dostupné na internete.

Na stojáka – Ruda z Ostravy – Pivo

Ruda z Ostravy feat. Martina Pártlová – OSTRAVA !!!

Yetty & Ruda – CYSTA !!! 2.000.000 BEST !!!

PANE PREZIDENTE :(((

Zdroj: blesk.cz | Foto: facebook.com