Obe sa stali hviezdičkami zo dňa na deň, a to všetko vďaka reality show Farma. Aby si však Jana Hrmová a Lula Gachulincová udržali popularitu aj po zmiznutí z obrazoviek, rozhodli sa spamovať instagramové účty fotkami a taktiež o svoje videá obohacovať aj YouTube.Ak v dnešnej dobe niekto nevie, ako by mohol zarobiť, stačí sa mu ísť trošku popretŕčať na Farmu a potom zo svojich piatich minút slávy ryžovať na sociálnych sieťach. Ľudia sa však chytia rovnako ako pri týchto dvoch brunetách, ktoré miestami vyzerajú, ako by ich jedna mater mala.

Hoci je Jana Hrmová vďaka Farme na výslní už nejaký ten piatok, taká Lula z ôsmej série obľúbenej reality show vypadla len nedávno a už je z nej zrazu veľká YouTuberka, ktorá má potrebu deliť sa so svojím o ničom životom s celým národom. Kariéru pseudocelebrity si stavia aj na Davidovi, láske z Farmy, ktorého výhra minula len o vlások. Ako sa však Lula nechala počuť, zlatokopka nie je a od Davida by si nenechala kúpiť ani kornútok zmrzliny.

Na týchto dvoch síce príťažlivých, no vytretých brunetách si zgustol YouTuber vystupujúci pod menom Zlý Zajo. Po jeho vtipných a zároveň trefných komentároch dievčatá asi nadšené nebudú, no my mu za toto video dávame palce hore.

Jana Hrmová

Lula

Video Zlého Zaja

Foto: Instagram, Facebook