Jeden z najznámejších portálov venujúci sa problematike filmov pre dospelých priniesol na začiatku tohto roka rebríček TOP 10 péčkových herečiek za rok 2017. Víťazkou sa stala austrálska mrška s prirodzenými päťkami!Portál Die Screaming pravidelne prináša novinky zo sveta filmov pre dospelých a pár dní po začiatku tohto kalendárneho roka sa na ňom objavilo poradie 10 najlepších péčkových herečiek za rok 2017. Desiate miesto si vyslúžila Chanel Preston, pred ktorou skončila ako deviata Romi Rain. Ôsmu priečku pridelili Elsea Jean a ako siedma najlepšia herečka pre dospelých za uplynulý rok bola zvolená Lana Rhoades. Na šiestom mieste skončila Kristen Scott.

Kristen Scott.

TOP 5-ku otvára Katrina Jade a na štvrtom mieste pristála Riley Reid. Tretiu priečku obsadila Adriana Chechik a tesne pod vrcholom sa umiestnila druhá Abella Danger. Prvé miesto si uchmatla a najlepšou herečkou pre dospelých za rok 2017 sa podľa portálu Die Screaming stala Austrálčanka Angela White.

Angela White sa narodila 4. marca 1985 v Sydney a do erotického priemyslu prvýkrát nakukla v roku 2003. Dnes má 32 rokov a patrí medzi najslávnejšie herečky svojho druhu na svete. Okrem umenia pred kamerou ju preslávili aj jej obrovitánske prednosti. Páni, tieto päťky sú prirodzené!

Najlepšie videá Angely White nájdete na Manforum.sk – TU

Najôepšie videá Angely White nájdete na Manforum.sk – TU

Najlepšie videá Angely White nájdete na Manforum.sk – TU

Najlepšie videá Angely White nájdete na Manforum.sk – TU

Najlepšie videá Angely White nájdete na Manforum.sk – TU

Zdroj: Diescreaming.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D