Nie je veľa hráčov, ktorí sa tešia veľkej obľube vo svojom klube a rovnako tak i u fanúšikov súpera. Medzi takéto výnimky patrí skúsený brazílsky zadák Marcelo, ktorý však v poslednej dobe zaostal za očakávaniami. Po sezóne ale rázne zakročil a zhodil 13 kíl, čím sa stal z neho úplne nový muž!

Brazílsky futbalista Marcelo je neodmysliteľnou súčasťou španielskeho veľkoklubu Real Madrid, v ktorom pôsobí už od januára 2007, kedy do Bieleho baletu prestúpil z materského Fluminense FC. Posledná sezóna však Realu Madrid absolútne nevyšla a spolu s celým tímom sa trápil aj 31-ročný ľavý obranca.

Ten sa však po sezóne rozhodol poriadne zamakať a najnovšie fotky z jeho dovolenky spôsobili poriadny rozruch. 58-násobný reprezentant Brazílie (6 gólov) sa totiž ukážkovo vysekal. Podľa španielskeho webu AS schudol Marcelo zatiaľ 13 kg a je to na ňom aj poriadne vidieť.

„Pre Zidana by som urobil čokoľvek.“

Podľa uvedeného média môže byť za touto radikálnou premenou staronový kouč Realu Madrid Zinedine Zidane, pretože Marcelo sa nedávno vyjadril, že pre Zidana je ochotný urobiť čokoľvek. Tak sa zdá, že brazílsky obranca je poriadne odhodlaný vrátiť sa späť na futbalové výslnie a to v najlepšej forme života.

Marcelo premena

Zdroj: Twitter, As.com | Foto: Twitter, YouTube