Jamajský šprintér Usain Bolt je jedným z najlepších na svete. Z olympijských hier v Riu si odniesol nádherných 9 zlatých medailí, no to nie je všetko! Určite nezabudne na zážitky z bujarých osláv.:)Usain Bolt predviedol výkon hodný majstra sveta, na olympiáde svojich fanúšikov rozhodne nesklamal. Jediné sklamanie zrejme utrpí jeho priateľka, ktorá nebude veľmi nadšená z Usainovho nočného vyčíňania.

Šprintér oslavoval nielen zisk zlata, ale aj svoje 30. narodeniny. Oslavu však trochu prepískol a ráno sa zobudil vedľa mladej študentky. Tá ich nočné radovánky vystavila na obdiv sociálnym sieťam. V čom by, samozrejme, nebol žiadny problém, ak by borec nemal dvojročnú lásku, ktorá ho očakáva doma na Jamajke.

A aby toho nebolo málo, Usain si v klube užíval vášnivý tanec aj s nejednou pohľadnou slečnou. Ťažko povedať, na čo sa jeho priateľke bude pozerať ťažšie.

Foto: Instagram, Twitter | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Študentka žurnalistiky, ktorá má veľkú chuť a silu napredovať. Nemá vyhranenú rubriku, zaujíma ju z každého rožka troška, od vzťahových tém až po šoubiznis. Je náladová, miluje varenie, knihy a písanie.