Brazílčan Rodrigo Alves je asi najznámejší Ken súčasnosti. Aby sa čo najviac podobal mužskej verzii kultovej bábiky, absolvoval takmer päť desiatok operácií a vrazil do nich v prepočte asi 250 tisíc eur. Okrem plastík nosa absolvoval napríklad aj tukovú výplň zadku, transplantáciu vlasov, liposukciu nôh, výplň do ramien či falošné tehličky na bruchu.   33-ročný mladík pôsobí na bežného smrteľníka doslova až desivo. Možno by ste predpokladali, že na normálnu babu, ktorá by ho chcela, narazí len veľmi ťažko. No ako sa zdá, on svoju Barbie predsa len našiel. Akurát by sa dalo pochybovať o tom, či je „normálna“.

Modelka a podnikateľka v erotických službách Chloe Khan totiž pôsobí takmer rovnako umelo ako Rodrigo. 25-ročná majiteľka obrovských silikónov to kedysi skúšala ako speváčka v súťaži X Factor, no keď sa prevalila jej hriešna minulosť, musela zo súťaže odstúpiť. Objavila sa aj v reality šou Big Brother, kde neváhala odhaliť prednosti a rozdať si to v posteli s ďalším súťažiacim. Dnes je z nej bohatá žena, prevádzkuje online striptíz a rada sa pochváli aj svojím telom. S Rodrigom sa objavila na Miss Motors 2017 a mali sa k sebe viac ako len obyčajní priatelia. V tomto prípade sa ale netreba čudovať, asi aj tu platí staré známe „rovný rovného si hľadá“.

 

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mia
Riadim sa heslom ,,Ži a nechaj žiť". Ako každý správny Vodnár potrebujem slobodu, neznášam mantinely a obmedzenia každého druhu. Svoj vesmír si neviem predstaviť bez rodiny, priateľov, psa, prírody, kníh, dobrej kávy, postele a počítača. Ak by nebol počítač, postačí aj pero a papier.