Chorvátsky štylista menom Neven Ciganovič je posadnutý plastickými operáciami, vylepšenie nosa si mal ale radšej dvakrát rozmyslieť. Živý Ken sa totiž vybral do Iránu na rhinoplastiku, no po zákroku sa prebudil s trvalou erekciou!45-ročný “živý Ken” menom Neven Ciganovič si namieril do Iránu, aby podstúpil plastiku nosa spolu s televíznym štábom, ktorý mal natočiť dokumentárny film o jeho živote. Kamery však boli prítomné len počas Nevenovych konzultácií s lekárom, nie počas samotného zákroku.

Počas operácie podali lekári mužovi anestéziu, na ktorú jeho telo nezareagovalo najideálnejšie. Keď sa prebudil, oznámili mu, že vedľajším účinkom je priapizmus – nežiadúca, dlhodobá a extrémne bolestivá erekcia, ktorá ale nie je spojená so se*uálnou túžbou a pretrváva aj po ejakulácii. Problém mu pravdepodobne spôsobil propofol obsiahnutý v anestézii, ktorým sa v roku 2009 predávkoval aj kráľ popu Michael Jackson, údajne tiež trpiaci priapizmom. S liečbou sa musí začať do 24 hodín, v opačnom prípade môže mať pacient problémy s erekciou, pretože pe*is bude trvalo poškodený.

Neven musel ostať v nemocnici v srbskom hlavnom meste Belehrad, avšak lekári mu odmietli dať akékoľvek lieky proti bolesti. V danej nemocnici vraj nemôžu podávať analgetiká, a tak musel Ciganovič bojovať s bolesťou nasledujúcich päť dní. Napriek hroznému zážitku vyhlásil, že momentálne už priapizmom netrpí.

Chrovátsky štylista má za sebou nespočetné množstvo zákrokov, vrátane plastiky žalúdka, brady, zväčšenia pier či odstránenia nosnej prepážky. Verí, že posledné vylepšenie nosa z neho urobí medzinárodnú hviezdu. ,,Veľmi sa teším na celú epizódu o mne. Je to veľká vec a dúfam, že je to začiatok mojej svetovej kariéry. Radšej, nech ma ľudia nenávidia za to, kto som, ako by ma mali milovať za to, kto nie som.” Nuž, ktovie, či chcel frontman Nirvany Kurt Cobain počuť svoj výrok práve z týchto úst. :-D

Neven Ciganovič

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram, YouTube