Ziskuchtivých slečien je, zdá sa, stále viac a viac, tak prečo nespeňažiť aj to, o čo iné prídu na verejných toaletách dedinskej diskotéky!? 23-ročná Bailey Gibson si svoju blanku očividne cení, za jej pretrhnutie totiž žiada skutočne mastnú sumu!Ešte stále panna Bailey bola vychovávaná v pestúnskej, silno veriacej, rodine, ktorá ju v jej šestnástich rokoch poslala do dievčenskej internátnej školy, kde logicky neprichádzala do žiadneho kontaktu s chlapcami. Svojho prvého frajera si tak našla až po dokončení školy, pričom týpek súhlasil s tým, aby s prvým se*om počkali až do svadby. Veľký šok však dievčina zažila po tom, čo sa dozvedela, že ju priateľ niekoľkokrát podviedol. Vtedy si uvedomila, že čakať na manželstvo je hlúposť a rozhodla sa so svojím panenstvom naložiť tak, aby z toho mala čo najväčší úžitok.

Mladá brunetka za pretrhnutie blanky pýta neuveriteľbých 10 tisíc dolárov!!! Či sa nájde niekto, kto bude ochotný vysoliť takúto sumu, je otázne. Bailey si ale uvedomuje, že predáva niečo, čo si už nikdy nebude môcť kúpiť, preto o znížení sumy za svoje panenstvo zatiaľ neuvažuje.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Bailey Gibson

svoje panenstvo predáva za 10 tisíc dolárov

Zdroj,foto: Thepictaram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Belleville
Som obyčajný chalan s nabrúseným jazykom, ktorého najväčším plusom je úprimnosť. Nie každý ju však znesie... O to viac ma baví riešiť veci tu a teraz. Nikdy sa nevzdávam a verím, že svetu bude raz vládnuť práve úprimnosť. „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“ (H. Ford)