Niektorí ma dokonca ľutujú, že som chudáčik, pretože mi nemá kto navariť, poprať, vyžehliť, ustlať, upratať či iné sprostosti. Že som sám, že nemám s kým pozerať film, tešiť sa z maličkostí a iné kraviny. Viete čo, teraz vám to pekne poviem od srdiečka, čo na tomto mojom “samotárskom” živote vidím ja. 

Counter-Strike, Call of Duty & GTA na dennom poriadku

Ráno vstanem a na úvod si dám „ranní pařbu“. Nestrácam čas s tým, aby som štartoval svoju hlavu nejakými spiritualistickými hlúposťami. Jednoducho sa ráno vyseriem, urobím si kávu a sadnem za supervýkonný počítač s uhlopriečkou miliónkrát milión pixelov a zadrtím si s chlapcami z celého sveta nejaký super multiplayerík typu Counter-Strike. Že som osamelý? LOL! Veď som práve s dvackou rovnako zmýšľajúcich ľudí v jednom priestore. Dokonca posilňujeme tímového ducha, bojujeme za spravodlivosť (ak práve nehrám za teráčov, pretože CTčka sú plné a mne sa teda vonkoncom nechce čakať), rozvíjame myseľ, priestorovú orientáciu, pamäť, taktické myslenie a do toho všetkého je to plno srandy typu – „aha, chalanisko si ma nevšimol, šupnem mu nožíčkom trošku po hlavičke“.

Sex? 3 – 5x denne ako šedý priemer!

Môj sexuálny život je ďaleko – ďaleko aktívnejší ako ten váš. Mám ho asi tak 3 – 5x denne, presne vtedy, kedy dostanem chuť JA. S dievčatami z celého sveta, s tými najkrajšími a v tých najlepších pózach. Často mi predvádzajú vecičky, ktoré by so mnou reálne dievča iba veeeeľmi ťažko prevádzkovalo. Aj keď, nehovorím, že sa mi už podobné uletené dievčatá nepremleli v posteli – ale to vy s vašou partnerkou, s ktorou ste 7 rokov, si viete iba veľmi ťažko predstaviť. Na to musíte byť tak trošku kurevníček a na to musíte byť – znova iba nezadaný.

Baliť baby? Kedykoľvek sa mi zachce!

Zatúžim po naozajstnom, krásnom, mladom, napnutom tele s reálneho mäsa a kostí? Nič nie je jednoduchšie. Cez týždeň si môžem prakticky vyberať, do ktorého mesta sa vyberiem na lov študentiek na ich “študenstké párty”. Ani si neviete predstaviť, aký zverinec dokážu narobiť dnešné 17 – 25-ročné dievčatá. Cez víkend je to zase samá nadržaná MILF-ka v hociktorom bare. Dievčatá a ženy sa striedajú v mojej spálni ako špinavé ponožky. Ale hlavne: ja nemusím žiadnej z nich na druhý deň zavolať, nikam ju ťahať po kinách a večeriach, odpisovať pružne na SMSky a už vôbec jej nebyť „akože“ verný. Pche.

Na pivo? Aj hneď!

Často sa mi stáva, že mi po pol roku zavolá nejaký zadaný kamoš, celý upachtený od toho, že mu

a) niečo nakázala frajerka, čo musí ísť urobiť
b) niečo bežne vyžaduje frajerka, čo práve robí / dorobil
c) niečo, čím chce prekvapiť svoju frajerku a práve na tom tvrdo maká

že by so mnou rád išiel niekedy na pivko, že kedy môžem. „Brácho, ja môžem kedykoľvek, aj hneď.“ „Čo? Veď sú dve poobede.“ „No a? Po dvoch pivkách píšem tie najlepšie články na Manmagazin.sk starý môj. A oni mi ešte za tento život platia.:P“

Nemusím sa pred nikým vykrúcať, zdôvodňovať, prečo chcem ísť von a predkladať menný list účastníkov, pričom budem aj tak klamať, lebo tam ide ešte aj Etela, áno tá kamoška zo strednej, ktorú neznáša moja frajerka a keby som jej to povedal, tak ma nikde nepustí. Nemusím presne sľubovať, koľko promile alkoholu budem mať maximálne dnes večer v krvi a ani bohapusto klamať, keď budem sľubovať, že prídem v tú danú onú hodinu há.

203

A hlavne, keď už niekde budem, vôbec nemusím nikomu každých 10 minút promptne cez Facebook chat reagovať na jeho akože otázky, „ako to ide“ a „či sa bavím“ a hlavne pol hodinu pred stanoveným termínom a všetok čas po stanovenom termíne „kedy už prídem“. Pretože aj tak je to jedna celá hra „buď odpisuješ rýchlo, alebo je tam s tebou nejaká štetka a nepraj si ma!”

Futbal v telke? Nuda, beriem iba tie najdôležitejšie zápasy

Ak to nie je samotné El Classico, tak to väčšinou nemám záujem. Aj posledné dva zápasy našej futbalovej repezrentácie som odignoroval – veď už o nič nešlo. Nemám žiadnu frajerku, ktorá mi dá pokoj, iba keď je futbal v telke, lebo vie, že som na tom závislý. Môžem si pokojne radšej zadrtiť nový Fallout, keď ma to chytí aj do úplného vyčerpania, pretože zajtra si poviem, že to bol skvele investovaný čas a hneď, ako na to dostanem opäť chuť, tak to dohrám. Nikto sa na mňa nebude pozerať ako na malé dieťa „čo sa potrebuje hrať”. Ony sa hrajú na dospelé a pritom sú detinsky nadržané na nové ružové iPhony, kabelky a topánočky z výkladu, ako keby mali dvanásť a pol.

205

Upratovať? Čo ti šibe a na čo?

Môžem si nechať trebárs aj p0rnočasopis za záchode, môžem mať neumyté riady, ponožky pri posteli (veď sa ešte môžu zísť), uterák hocikde, po byte rozložené nedopité plechovky od piva a fľaše od vína tiež nebudem po jednom predsa vyhadzovať do smetí…

Viete, ako ustielam posteľ? Odokryjem sa. A viete prečo je to dobré? Keď si ľahnete, iba sa zakryjete, žiadne ďalšie (prudké) pohyby naviac. Iné je to, keď sa vyberiem na lov a je určitá pravdepodobnosť, že do mojej spálne zavíta nejaká micka s krásnym zadkom, ktorý jej potom poriadne popreplieskam. To zapnem takzvané turboupratovanie. Všetko je tip-top, a dokonca sa aj ja lepšie cítim. Ale psst! Zase najbližší mesiac to nebudem preháňať. Mám predsa lepšie veci na práci. Môj barbar v Diable trojke je poriadne zanedbávaný a DOTA 2 sa tiež musí sem-tam hrať. Toto sú naozaj dôležité veci!

078

Mám absolútne čistú hlavu

Nemusím premýšľať, kedy som čo klamal a či to nie je v rozpore s tým, čo budem klamať dnes a zajtra. Nemusím používať 800 security aplikácií v mobile, aby sa nedajbože nezapla nofitikácia z WhatsApp, vtedy keď chce frajerka z môjho telefónu zavolať svojej mame, čo je aj tak sprostý alibizmus, aj tak chce iba skontrolovať, či náhodou nepribudla na ploche nejaká ikonka z kategórie zakázaných: Pokec, Badoo, Tinder, WhatsApp a podobne.

Nie, ja môžem mať pokojne všetky notifikácie týchto aplikácií zapnuté a vôbec nemusím mať ďalšiu aplikáciu ktorá mi schová ikonku týchto aplikácií a už vôbec nie tretiu aplikáciu, ktorá nastaví heslo pre tieto aplikácie a, samozrejme, štvrtú aplikáciu, ktorá skryje aj tú tretiu, aby nebolo podozrivé, že mám nejakú aplikáciu na skrývanie… Porazilo by ma, keby som toto musel riešiť!

204

Nikdy mi nevojde do izby frajerka a nespýta sa ma, kto je Michaela, čo mi lajkuje fotky na Facebooku a odkiaľ ju poznám, čo v preklade znamená: Kto je tá štetka Michaela, či som s ňou spal?! A hlavne – kedy jej ušlo, že ma pustila niekam, kde som sa mohol zoznámiť s nejakou pobehlicou Michaelou. A obom v podvedomí ide taká tá notifikácia, ako keď si pustíte správy na TA3 a tam dole ide že Breaking News: ďalšie tri mesiace kamoško, nikam nejdem. Za-ra-cha!

Na sociálnych sieťach som sám sebou

Nemusím si dávať super-security nastavenia, aby ma nedajbože niekto označil na fotke, kde je vidieť niekoho alebo niečo s kým / čím nemôžem byť odfotený. Nebodaj by niekto pridal aj lokalitu, kde som oficiálne nebol, pretože vlastne doma spím, respektíve som na druhej strane republiky u kamoša. Môžem sa čekovať, môžem pridávať fotky, môžem si pridávať babenky v bare na Facebook a na druhý deň im môžem olajkovať všetky ich záchodové duck-face selfíčka a nikto sa ma nebude na nič pýtať.

Keď chlap telefonuje kamarátkam svojej frajerky, ktorá mu povedala, že spí u jednej z nich, tak u žiadnej jeho nie je. Ak to isté spraví žena, tak jej frajer u 10-tich jeho kamošov spal a u 6-tich ešte spí.

Tak sa ma už, prosím vás, nikdy nepýtajte, prečo som bez ženy, a hlavne ma už nikdy, ale, prosím vás, nikdy neľutujte. Pretože ak má niekto nárok na ľútosť, ste to práve vy.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Marko
Dievčatá, sex a vzťahy vs. šport chľast a zábava. O tomto píše náš redakčný playboy Marko. Na otázku či mu nejaké dievča povedalo nie, odpovedal, že veľa dievčat povie najskôr nie :)