Tohto chlapa už zjavne nič neprekvapí. Ján Kraus a jeho populárna šou, v ktorej na červenom gauči spovedá zaujímavé aj kontroverzne osobnosti, si tentokrát vzal na mušku len 17-ročnú českú Barbie. Kontroverzná puberťáčka prezradila, čo všetko sa chystá podstúpiť pre svoj sen či ako by mal vyzerať jej vyvolený.

Gabriela Juráčková, alebo skôr LOLO TA BELLA, patrí momentálne medzi najkontroverznejšie celebritky českého showbiznisu. Len 17-ročná plavovláska je na najlepšej ceste za svojím snom, ktorým je stať sa vernou kópiou populárnej bábiky. Ako sama v niekoľkých rozhovoroch priznala, týmto spôsobom si rieši komplexy zo svojho detstva.

Gabika sa ako hosť objavila aj v poslednom vydaní populárnej relácie Show Jana Krause,v ktorej svojmu hostiteľovi a rovnako aj divákom prezradila napríklad aj to, akí muži ju priťahujú. Napriek tomu, že ostrieľaný publicista má neskutočne vycibrený zmysel pre humor a jeho sarkastické poznámky už vykoľajili iné nátury, krehkou plavovláskou jeho narážky ani len nepohli.

Ak si odmyslíme tonu make-upu, umelé riasy, plánované vyoperovanie rebier či zväčšenie poprsia a zadočka, jedná sa fakt o vcelku krásnu ženskú, ktorá by sa bez týchto drastických zákrokov zaobišla. Hold, rozum sa transplantovať nedá, tak snáď svoje rozhodnutie nebude ľutovať. Viac o mužoch jej snov, ale aj pár trefných poznámok, ktoré pobavia, nájdete v tomto videu.

Foto/Video: YouTube, Instagram