Zápas č.7 vo finále o Stanleyho pohár medzi Bostonom a St. Louis sa nezadržateľne blíži a nastúpiť do neho by mal aj zničený Zdeno Chára. Ten hrá už od piateho stretnutia s poriadnym sebazaprením, keďže vo štvrtom zápase pri blokovaní strely dostal pukom rovno do tváre. Odvtedy má zlomenú čeľusť, no aj napriek tomu chce priviesť Boston ako kapitán k druhému Stanley Cupu! 

Siedmy zápas na ľade Bostonu sa začne vo štvrtok priblížne dve hodiny po polnoci nášho času. Šance pred ním sú extrémne vyrovnané a len málokto si dovolí tipovať víťaza. Boston bude hnať aj túžba získať Stanley Cup pre svojho zdecimovaného 42-ročného kapitána Zdena Cháru, ktorý je príkladom veľkej bojovnosti a športovej oddanosti.

A práve preto si pre neho NHL pripravila aj krátky dokument, ktorý bol prednedávnom zverejnený na Twitteri s veľavravným popisom: „Či už prehrajú alebo vyhrajú, tak Chárova nekonečná bojovnosť spojila Boston.” A my držíme Zdenovi palce, aby túto jeho obeť dotiahli Medvede až do víťazného konca!

Foto|Video: Twitter, YouTube