V strede minulého roku 2015 vznikol spontánne nápad jedného človeka. Okolnosti a pocity ho prinútili sa zamyslieť, ako sa v novom meste socializovať a nájsť si spoločne naladených ľudí na spoločné aktivity, ako si nájsť priateľov na trávenie voľného času , zoznámiť sa,  ci rozšíriť obzory a spoznať zaujímavé osobnosti . A tak skrsla myšlienka u. A že je v jednoduchosti krása sa potvrdilo aj v tomto prípade. Vďaka jeho filozofii, ľudskému prístupu a spontánnosti vytvoril v dnešnom uzavretejšom svete komunitu.  Ona samotná rúca fenomén dnešnej doby hier za počítačmi, virtuálnymi svetmi a neaktívneho ci už spoločenského tak aj súkromného života. Jednoducho vzájomného odcudzenia od prirodzeného zoznamovania sa.

Už od samého začiatku bol tento projekt odsúdený sa stať veľmi úspešným na poli medziľudských vzťahov a prirodzeného nadväzovania kontaktov s okolím. Jeho základnou podstatou je paradoxne známa sociálna sieť Facebook. Vďaka nemu sa myšlienka Gettpalu stala reálnou a svojim spôsobom pokorila jej status a premenila virtualitu na reálne stretávanie sa. Stačí sa jednoducho prihlásiť do skupiny podľa mesta v ktorom sa nachádzate. Momentálne najaktívnejšia je Bratislava ( vyše 4500 členov ) , ale programovo pracujú aj na ostatných väčších mestách. Ihneď po schválení administrátorom, ktorý si overí vás Facebook profil môžete začať aktívne využívať hodnotu, ktorú vám Gettpal prináša. Profil sa overuje z bezpečnostných dôvodov, na ktoré taktiež dbáme a kladieme dôraz. Nezáleží na tom či hľadáte partiu na výlety, niekoho na športovanie v každom ročnom období či skupinové aktivity.  Ani na tom či parťáka na večernú zábavu do kina či kultúrne podujatie. V postoch si totiž nájdete čo hľadáte z každého súdka. Všetci môžete mat dôvod využiť túto myšlienku, ci už sem prišiel z iného mesta, je po skončenom vzťahu, alebo priatelia nemajú čas.  Výhodou je, že si môžete vytvoriť vlastnú aktivitu, na ktorú pozvete ľudí. Nemusíte zákonite čakať, kým príde čo vám vyhovuje. Budťe aktívny. Zapojte sa a začnite si užívať na čo máte chuť v spoločnosti iných na rovnakej vlne. Na Facebooku sa môžete k skupine Gettpall pripojiť TU.

16.september - tenis

Dobrá sprava pre pánov je, že do dnešnej evidencie majú 65 percent žien. Je tu samozrejme aj reálna šanca nájsť partnera. No nie je to prvoplánový účel tejto komunity a pravidla nedovoľujú pozývať ľudí na rande či stretnutie podobného druhu. Nie sú zoznamka,  čo ale nebráni vytváraniu partnerstiev pri využívaní spoločných aktivít prirodzenou nenútenou formou. Samozrejme môžu aj tieto statusy už registrovať, nakoľko sa vytvorili a ďalej sa budujú za dverami Gettpalu ako takého :)

Na Gettpale momentálne pracuje množstvo šikovných a kreatívnych ľudí, ktorí si taktiež uvedomujú rôzne povahy ľudí, pre ktorých sa organizujú spoločenské zoznamovacie eventy s rôznymi hrami na bližšie a jednoduchšie spoznávanie sa, ďalej privítacie eventy pre nových členov a rovnako ako sa organizujú aj veľké ( hallowenske, mikulášske ) party pre stálych členov v pocte aj nad 100 ľudí tu v Bratislave . V najbližšom období je to Gettpal ples ci Valentínska party, na ktorých sa počíta s návštevnosťou 150 ľudí. Do budúcna plánujú rozšírenie pôsobnosti do všetkých väčších miest vrátane Viedne aj Prahy, kde už rozbehli uvítacie eventy pre aktívnych členov, na ktorých sa Gettpal team aj osobne zúčastňuje .

Na zaver by som vyzdvihol akým geometrickým radom sa Gettpal rozvíja, napreduje a buduje a koľko nesmierne šikovných ľudí sa podiela na jeho aktuálnej výstavbe a zdokonalovaní. Budeme teda radi ak sa aj vy k nám pridáte a obohatíte svoj život aj náš, pretože na to čo je vynikajúce samo o sebe netreba reklamu, šíri sa to samo od človeka k človeku čoho dôkazom je neustále pribúdajúci počet členov a ľudí, ktorí chcú s nami spolupracovať :)
bowling (2) bowling halloweenska party 2 halloweenska party posedenie na pive vianocne trhy vylet hainburgViac info: www.gettpal.com