Panic – nepanic, ruky z nohavíc, ideme si užívať. Slečny na privátoch, to nie je vždy samá ochota a preto v rámci chlapskej spolupatričnosti prinášame návod, ako si poradiť so ženou, ktorá sa venuje najstaršiemu remeslu sveta! 

Erotický salón? Predražené retro!

Kto už prekročil vchod klasického erotického masážneho salónu (ako honosne to znie, pričom obvykle ide len o masáž na pätnástich centimetroch tela), vie, že Bohumil z filmu Dědictví mal pravdu. Za cestu okolo sveta, hovorovo kompletku, vysolíte sumu okrúhlejšiu, ako majú baby podprsenky. Od baru na vás zazerajú supy na čele s vyhadzovačom, či si nedáte šampanské, whisky alebo aspoň sódičku za ceny, oproti ktorým je vysokohorská prirážka bagateľ. Platíte aj bez toho, aby ste dosiahli vrchol. Pre chlapov, čo majú radšej za málo peňazí viac muziky našťastie existujú alternatívy.

Prečítajte si tiež: Rozhovor so slovenskou exkluzívnou spoločníčkou – alebo ak chcete prostitútkou!

Ceny ako u dobrých známych

Každá chce byť modelka vo veľkom meste, a tak končí na priváte s tým, že Pretty Woman v praxi sa môže odohrať aj v Bratislave alebo niekde na východe Slovenska. Obvykle spraví dve –  tri čísla denne, pričom „milionár“ z peňaženky vytiahne pokrčenú päťdesiatku a hodinu súloží. Žiadne drahé pitie, žiadne gorily, len vy a baba, ktorú si zaplatíte.

Ceny ako u dobrých známych a sex, jedna báseň, keďže ako sa vraví, zlá referencia  sa šíri rýchlejšia ako pohlavná choroba. Pýtate sa na háčik? Je ich viac, takže pekne jeden za druhým odhaľte nástrahy, kým si vyberiete svoje náradie.

Pozor na fotky

Množstvo stránok dnes  loví zákazníkov na ukradnuté  fotky. Už niet úniku, keď si slečna napíše, že má dvadsať, ale v skutočnosti vyzerá tak dvadsať krát dva. Preto je dobré prečítať si referencie a spoľahnúť sa na weby, ktoré nimi disponujú. Istú záruku predstavujú aj overené profily. Strieľať iba tak naslepo je trochu riziko. Podobné ako vyraziť na lov a nemať prezervatívy.

Dohodnite sa dopredu

Vopred si zistite, za čo sú príplatky aj to, v čom dievča klienta privíta. Určite sa spýtajte, či sa aj sprcha počíta do plateného času a či má dievča stopky alebo fandí voľnejšiemu dojazdu. Mnohé zaškoľujú aj panicov, hoci začiatočnícke zľavy nečakajte. Naučia tak chlapov o svete žien omnoho viac, ako iba to, čo kam patrí.

Pozor na zdravie aj cennosti

Vyobraciate ju z každej strany, ale nikde nie je napísané, že niekto iný si nevyobracia (kým vy nepočujete, ani nevidíte) vašu peňaženku. Ako budete vysvetľovať, kde ste stratili peniaze či cennosti? Noste si presnú hotovosť, prípadne niečo na príplatky a zvyšok nechajte doma. Takže smelo, najstaršie remeslo potrebuje našu podporu!

Autor: autor si neželá byť uvedený