Odveký boj pohlaví je vždy rozporuplná téma. Muži a ženy sú rivali na život a na smrť. Kto je lepší, a naopak, kto je ten horší? Kto vyniká a v čom? Sorry dámy, ale jednoznačne muži sú na vrchole! Nebudeme vám vysvetľovať prečo, lebo aj tak by ste to len ťažko chápali a znášali :) Prinášame vám preto 4 jasné dôkazy, kedy muž presahuje kvality nežnejšieho pohlavia!  

Šoférovanie

Na internete sa dočítate o rôznych štúdiách, ktoré potvrdzujú, že ženy sú lepšie vodičky a muži si to nechcú priznať. Že vraj spôsobili iba necelých 35 % dopravných nehôd. Ach, tie feministické rečičky a ukájanie si svojho ženského ega. Ruku na srdce, študoval niekto, koľko nervov stratia muži, ak pred nimi ide žena v aute? Asi nie. Darmo ženy nespôsobujú dopravné nehody, ale tá jazda a ich nečakané rozhodovanie alebo päťdesiatka mimo dediny. To už nie je obmedzovanie premávky? Samozrejme, česť výnimkám! Milé dámy, radšej šoférovanie prenechajte nám mužom. My to iste zvládneme lepšie, ušetríme si nervy a obmedzíme vulgárny slovník.

Prečítajte si tiež: Vyparkovanie roka v podaní ženy! Tomuto nepochopíte!

Nakupovanie

Kapitola sama o sebe. Ak sa povie slovo nákupy, mužom stoja vlasy dupkom. Nákupy žien trvajú hodiny a veľakrát kúpia aj to, čo nepotrebujú a nie je to na zozname. Nevedia si vybrať a skúšajú skoro všetko. My muži neradi nakupujeme a ak niečo treba, ideme na istotu. Kúpime, čo nevyhnutne potrebujeme a v prípade, že nám dáte zoznam, kúpime aj to. Nevymýšľame niečo navyše, čím šetríme peniaze. My neradi nakupujeme a ak už na to príde, istý čas vydržíme, ale potom to je už aj pre nás v nákupnom centre tvrdý boj. Preto radšej pošlite na nákup potravín nás – šetríme čas, energiu a čo je najdôležitejšie, aj peniaze!

Muži vs ženy nakupovanie

Niekoľko vecí naraz

Áno zase tie báchorky, že ženy dokážu robiť veľa vecí naraz a postarajú sa o domácnosť. Dokonca aj výskumy dokazujú, že ženy lepšie využívajú pamäť a blá blá blá… Nikto sa ale nespýtal mužov, koľko vecí dokážu robiť naraz. Napríklad tak ležať na gauči, jesť pizzu, piť pivo a pozerať telku. To sú hneď štyri veci naraz. Ženy sa ohrnú tým, že je to čistá lenivosť a oni dokážu šoférovať, pritom sa maľovať, počúvať hudbu z rádia a telefonovať. Ahá, tak potom aj tá jazda stojí za to, všakže? Rozbité auto hore dole, hlavne, že sme si pokecali s kamarátkou a manžel si môže aj vlasy vytrhať. Ale o šoférovaní a o tom, že sme v ňom majstri svojho remesla, sme si už povedali.

Varenie

Treba si priznať, že otázka varenia je súdená ženám. Ale nie je to o tom, že by ženy nevedeli variť. Veľa žien prezradilo, že ak vidí svojho muža variť, je to nenormálne sexi. Po druhé to muži robia tak oduševnene a snažia sa, že jedlo je napokon dokonalé. Jedine, že by nebolo a mali by ste stále na večeru po príchode z práce iba párky a čaj. Myslíme si, že prvý argument nám dáva dôvod byť pánmi kuchyne. V neposlednom rade to je predsa výhoda pre vás. Ženy varia, lebo musia. Berú to ako samozrejmosť, ale muži varia, lebo ich to baví a chce sa im. Dámy by to teda niekedy mohli nechať na nás a pochopiť, že to vieme!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.