Medzi akých mužov sa radíte? Máte radi ženy s kozami veľkými ako melóny alebo skôr také s prsiami akurát do ruky? Alebo nebodaj patríte k menšine obľubujúcej lentilky pod kobercom? Tento článok je určený hlavne pre tých z vás, ktorí sa radia k prvej, melónovej, skupine.90. roky boli obdobím, ktoré prialo prsnatým sexbombám. Najmä dve z nich, Pamela Anderson a Carmen Electra, sa každý deň vkrádali ľuďom do obývačiek vďaka seriálu Baywatch a potom každú noc mužom do snov vďaka svojim vnadám.

Dnes už je doba silikónových krások, zdá sa, za nami. Zväčšovať prsia si dávajú hlavne tie ženy, ktoré kvôli svojim “nulkám” trpia nízkym sebavedomím. Aj nedávny výskum v USA potvrdil, že väčšine mužov sa páčia ženy so stredne veľkými prsiami označovanými písmenom C. Myslíme, že podobne by to dopadlo aj u nás. Doba megapŕs je teda preč a dúfajme, že sa nevráti.

pamela anderson1

A čo hovoria ženy, ktoré majú nadrozmerné prsia? Teší ich to? Prieskum z Nemecka potvrdil, že ženy s veľkými prsiami by menili s tými, ktoré ich majú malé. Kvôli veľkým prsiam nemôžu napríklad športovať, pretože im pri pohybovej aktivite skáču a vzhľadom na ich veľkosť je to bolestivé. Navyše, prsnaté ženy v rokoch sa sťažujú, že ich “balóny” už nedržia tvar tak, ako za mladých čias. Mnohé z nich dokonca podstupujú operácie na zmenšenie ich veľkosti.

Drvivá väčšina mužov má však v otázke veľkosti pŕs jasno – nejde o veľkosť, ale o pevnosť. Žena môže mať obrovské “melóny”, ale ak jej visia a medzi bradavkami má pupok, nie je to atraktívny pohľad. Navyše, veľké prsia sú ťažké a žene často spôsobujú bolesti chrbta, ktoré neraz vystreľujú až do migrény. Mať priveľké prsia je preto nielen neestetické, ale aj zdravotne nevyhovujúce.

prsia3

Na nasledujúcich obrázkoch sa môžete pokochať (ak teda máte rád ženy s obrím poprsím) pohľadmi na najznámejšie ženy s veľkými prsiami. Zhora nadol: Lolo Ferrari, Pamela Anderson, Carmen Electra, Salma Hayek, Kim Kardashian, Amber Rose.

pamela anderson

Carmen Electra

salma hayek

kardashian

amber rose

Foto: Instagram, Facebook, goffphotos.com, mid-day.com, postgradproblems.com, Shutter Stock, vampirediaries.wiki.com, spicy.southdreamz.com, stylenews.com, popsugar.com, dailymail.co.uk