To, ako muži vyzerajú sa odvíja najmä od toho, čo sa páči ženám. Veď pre čo iné chceme vyzerať dobre, ak nie kvôli nim? Ak by ženy neexistovali, boli by sme iba zarastené opice bez akejkoľvek snahy vyzerať. Ako sa teda obliecť, aby sme ženám ulahodili?



 

1. Všetko, čo nosíte sebaisto, je atraktívne

“Nie je nič horšie, ako oblečenie, ktoré nosí muža”. Inak povedané, môžete si dať na seba aj smoking, no ak sa v ňom necítite dobre, ak si pripadáte, že všetci na vás zazerajú práve pre to, čo máte oblečené, niekde sa stala chyba. Noste to, čo s vami splynie, čo sa stane vašou súčasťou a v čom sa budete cítiť sebaisto.

2. Nenasledujte za každú cenu trendy

Trendy

Snažte sa vytvoriť si svoj vlastný štýl, svoju identitu spolu s oblečením, ktoré nosíte. Nelistujte najnovšie trendy a nekopírujte do detailu. O pol roka budú fuč a vám ostane plný šatník vecí, ktoré buď vyhodíte, alebo budete nosiť už ako jediný. Rovnako je to s účesom, bradou, všetkým, čo je in. Buďte sami sebou, vybudujte si svoj štýl. Možno práve vás raz budú kopírovať.

3. Nikdy nepodceňujte klasiku

Klasicky styl

Keď všetci nosia jednofarebné tričká s kvetinovými náprsnými vreckami, môžete aj vy. Niekomu sa to páči, niekomu nie, no keď si dáte biele tričko, nepovie vám nikto nič. Nemusíte príliš experimentovať. Oblečte si Conversky, dobré rifle, bielu košeľu a ženy z vás odpadnú.

4. Noste farby, ale opatrne

Cerveny sal

Pár farebných kúskov nie je na škodu. Výrazný šál na nevýraznom outfite je dobrou voľbou. S farbami to však nepreháňajte, najmä na začiatku, ak si nie ste istí. Radšej začnite jedným farebným kúskom a neskôr, keď už si budete istí, ako na to, môžete pridať viac. Nechcete snáď vyzerať ako Dan Nekonečný na silvestrovskom vystúpení.

5. Investujte do dobrých džínsov

Dzinsy

Nemyslíme tým iba značku. Môžete mať na sebe pokojne džínsy za tisíce, ak vám nesadnú, vyhodili ste kopu peňazí zbytočne. Cena nie je prvoradá. Hľadajte kvalitu, pokojne aj vo výpredaji, no hlavne sa sústreďte na to, či vám džínsy sedia, nie sú príliš dlhé, krátke, úzke, široké. Prípadné nedokonalosti ľahko vyrieši váš krajčír a stojí to menej, ako by ste si mysleli.

Zdroj: Pinterest