Ženy sa niekedy o svoj vzťah príliš boja, lebo majú pocit, že im partner dá kopačky alebo si nájde inú, keď budú večne pre niečo hundrať. Nie vždy však ide o nadávky alebo výčitky, ženy sa boja niekedy nahlas povedať slová, pri ktorých by sa muži mohli cítiť trápne alebo by im nebodaj stúpol tlak. Najmä v začiatkoch každého vzťahu sú dámy radšej opatrnejšie, aby ho ani trochu neohrozili. 

Hodil by sa ti deodorant

Niekedy sa vie mužská populácia vyhovoriť aj na slabý účinok deodorantov, no nájdu sa aj takí, ktorí sa s ním kamarátia menej, ako by mali. V spoločnosti alebo pri športe je skôr extrém nepoužiť antiperspirant, no keďže vám partnerka nechce ublížiť, chvíle s nevábivými vôňami s láskou pretrpí. Dávajte však na to pozor, hlavne pri se*e, kedy si krásne pocity môžete celkom pokaziť.

Hrozne sa obliekaš

Žena sa neraz zaľúbi na prvý pohľad a potom si už šatník svojho vyvoleného veľmi nevšíma. Keď však príde väčšia udalosť a muža uvidí „vyštafírovaného“ od hlavy až po päty, môže prísť aj veľké sklamanie, veď nie všetci sa riadia najnovšími trendami. Oblek, ktorý by žena najradšej odniesla do second handu, hoci je „len“ 5 rokov starý a topánky nie sú práve najnovší model, znesú s kamennou tvárou len máloktoré. Nepovedia vám nič, lebo vedia, že síce po svojom, ale dali ste si aspoň námahu a ich láska k vám je väčšia ako vzťah k dnešným trendom.

Aspoň trochu romantiky nebude?

„Moja našťastie nie je romantický typ“, poviete si. A možno by ju veľmi milo prekvapilo, keby je ten kuchynský stôl krajšie prestretý a zdobí ho sviečka. Mnoho mužov si už zvyklo mať sex bez predohry a zapnúť jednu peknú pieseň pred milovaním by im ani nenapadlo. Aj ženy „neromantičky “ isto poteší, keď im nečakane prinesiete hoci len malú kyticu kvetov alebo schováte malý lístoček s nápisom „ľúbim ťa“ do puzdra na mobil.

Happy woman being brought breakfast in bed by husband at home in bedroom

Spoločné plány mi oznamuj dopredu

Akurát ste tajne objednali wellness pobyt za super cenu a už si predstavujete ten blažený výraz vašej polovičky. Keď zbadá poukážku, vidíte jej radosť, no čakali ste viac. Veľakrát sa za tým schováva to, že už má dopredu naplánovanú kaderníčku, nechty či kávu s dobrou kamarátkou. Ženy majú rady prekvapenia  a nechcú vám kaziť vašu snahu, preto sa ani nedozviete, čo všetko musia zrušiť, aby boli s vami.

Na staré kamarátky konečne zabudni

Asi žiadnej žene nie je príjemné, keď mužovi zavolá spolužiačka zo základnej školy, že potrebuje pomôcť s autom. Vadí jej aj to, že napíšete „bývalej susedke“ k meninám, hoci ste s ňou nikdy nič nemali. A keď pravidelne lajkujete fotky kolegyni z práce, to vie dobre naštvať, lenže nechce riskovať. Veď žiadny chlap doma nechce hysterickú žiarlivku.

Hovor mi často, ako ma miluješ

Ženy o sebe hrdo vyhlasujú, aké sú silné a všetko vydržia, avšak aj ony majú chvíle, kedy chcú aj stokrát za deň počuť, ako veľmi ich zbožňujete. Najradšej by boli, keby muži vyznania lásky nezabudli povedať hneď ráno, počas dňa aspoň desaťkrát a pred spaním, samozrejme, tiež. Len ako to povedať zaneprázdnenému chlapovi, ktorému niekedy vyhovuje skôr ticho, ako hranie sa na Rómea.

Foto: Depositphotos.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Janka K
Človek, ktorý rád na sebe pracuje a je spokojný vtedy, keď sú spokojní jeho najbližší :)