Leto sa oficiálne začalo, hrubšie oblečenie teda môžete definitívne zatlačiť dozadu alebo do spodnej poličky a hurá odhaliť, čo ste stihli za ten rôčik nahonobiť na bicepsoch a vymrežovať na bruchu. Ak sa vám to nepodarilo úplne podľa predstáv, nevadí, my vás máme aj tak rady;). Ale pokiaľ by ste si predsa len ten biceps chceli vyformovať, skúste sa mrknúť na naše 4 zaručené tipy ako na masívny biceps!Možno sa snažíte sledovať trendy na mólach a ako tak sa nimi riadiť, treba sa však stále držať zlatej strednej cesty a nepodľahnúť prvému šialenstvu, ktoré vám predložia v obchodnom reťazci. Nie vždy to bude vyzerať dobre aj na vás. Stará dobrá klasika sa v menších obmenách našťastie udržala aj tento rok, aj keď niektoré modely sú viac ako extravagantné.

My vám prinášame pár letných tipov, ako zanechať dojem v meste na prechádzke so psom alebo večer v podniku na párty. Tieto modely sa nám páčia úplne najviac a keď vás v nich vidíme, zle sa nám zaspáva, teda, tej ženskej časti našej redakcie. :)

TOTO URČITE ÁNO!!!

móda móda1 móda2 móda3

móda4 móda5 móda6 móda7

móda9

TOTO NAOPAK NIE!!!

Ukážeme vám aj pár príkladov, ako určite to určite neskúšajte. Tento prudko módny štýl nás trochu mätie a máme podozrenie, že ste si niečo ukradli zo sestrinej skrine. Existuje na svete len pár jedincov, na ktorých dokážu vyzerať dobre aj takéto vychytávky.

móda10 móda11 móda12 móda13 móda14 Foto: Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Zuzu
Najradšej má bláznov, taliansku kuchyňu a smiech. Servítku si dáva pred ústa len keď si potrebuje odtlačiť rúž. Píše pre vás o všetkom, čo je zaujímavé, inšpiratívne a provokujúce.