V se*e je vraj tou povestnou čerešničkou na torte. Muži ho vnímajú ako výzvu a potvrdenie svojich mileneckých schopností, veď doviesť svoju partnerku až na absolútny vrchol blaha – k takzvanému mokrému orgazmu – sa nepodarí každému. A ženy? Tie, ktoré ho zažili, sa ho nedokážu nabažiť, a navždy budú vďačné chlapovi, ktorý v nich túto explóziu vyvolal.Kým samé prezradia, čo pre nich mokrý orgazmus znamená, povedzme si v krátkosti pár faktov o tomto fenoméne. Ženský výstrek či squirting nie je len výmysel péčkových filmov, je to realita, ktorú zažíva približne 30 percent žien. Číslo by mohlo byť oveľa vyššie, avšak mnohé ženy sa nedokážu pri se*e dostatočne uvoľniť a odložiť zábrany bokom, a mnohí muži zasa nevedia, ako a kde ženu stimulovať, aby mokrý orgazmus zažila.

Môže za to „géčko“

Najistejším spôsobom, ako mokrý orgazmus u ženy dosiahnuť, je dráždenie legendárneho bodu G prstami. Predchádzať by tomu malo maznanie, hladenie, orálna stimulácia, skrátka čokoľvek, čo privedie partnerku do varu. Akonáhle je žena vzrušená, vsuňte do nej dva prsty a dlaň otočte smerom nahor. Približne štyri centimetre od pošvového vchodu by ste mali nahmatať malú podkožnú guličku – bod G. Spoznáte ju podľa drsnejšieho povrchu tkaniva a pravdepodobne aj podľa reakcií partnerky, ktorá vás môže navigovať. Teraz už stačí len masírovať tento zázrak rozkoše a pritom druhou rukou jemne tlačiť na spodnú oblasť bruška ženy, čím sa celá stimulácia zintenzívni.

Nie je to moč!

K výstreku väčšinou prichádza pár sekúnd pred orgazmom, v dráždení teda neprestávajte ani po dostavení sa spŕšky. Mnohé ženy popisujú, že pred orgazmom majú nutkanie navštíviť toaletu, preto v obave pred únikom moču zatnú svaly. Pre dosiahnutie orgazmu to však treba urobiť presne naopak: svaly uvoľniť a čo najviac zatlačiť. Pozor však, tekutina, ktorá v okamihu vyvrcholenia z ženského lona vytečie či vystrekne, nie je moč. Laboratórne analýzy preukázali, že tekutina čírej až mliečnej farby obsahuje sacharózu, fruktózu, keratín, kyselinu fosforečnú a len zanedbateľné množstvo moču. Okrem toho je bez chuti, zápachu a nezanecháva žiadne stopy na posteľnej bielizni. V skutočnosti ide o výlučok zo Skeneho žliaz, ktoré sa počas vzrušenia naplnia tekutinou a uvoľňujú sa pri silnom orgastickom sťahu.

Nič lepšie nezažili

A teraz konečne autentické zážitky a pocity žien, ktoré patria k tým šťastnejším a mokrý orgazmus zažívajú na vlastnej koži. Nie je totiž nad to, opýtať sa tých najpovolanejších.

Klaudia, 25 rokov

Kým som to nezažila, ani som nevedela, že niečo také existuje. S priateľom som rok a pol a orgazmus dosahujem bez problémov. Vtedy, keď sa to stalo prvý raz, to ale bolo trochu iné. Urobil mi masáž a celú ma vybozkával, od prstov na nohách až po vlasy. Potom si zobral na pomoc jazyk a dva prsty. Ležala som na chrbte a bolo to neskutočné. Bola som absolútne uvoľnená a vzrušenie sa stupňovalo. Odrazu som mala pocit, že potrebujem ísť na malú. Najskôr som sa zľakla, aby nedošlo k nejakému trapasu. Ten pocit ale po pár sekundách prestal a zrazu zo mňa niečo vystreklo. Bola som prekvapená, asi som sa cítila aj trápne, ale priateľ začal wawkať a veľmi sa z toho tešil. Odvtedy to zažívam pravidelne a je to ten najúžasnejší pocit, aký poznám.

Monika, 33 rokov

Partner má od mojich výstrekov vždy mokrú tvár a keď si nedá dole tričko, môžeme ho žmýkať. Bez savej podložky a gumovej plachty pod bežným prestieradlom sa ani nemilujeme. Kedysi som to dokázala zastaviť, ale so súčasným partnerom to jednoducho nejde. Asi má extrémne šikovné ručičky :-).

Dáša, 31 rokov

Mokrému orgazmu sa nič nevyrovná.  Manžel je šikovný, práve on ma doviedol do tohto stavu blaženosti. Stačí razantnejšie dráždenie rukou a je to tu. Keď tak nad tým rozmýšľam, vyžaduje to aj určitú fyzickú výdrž od partnera, takže klobúk dolu pred ním. Myslím si, že sa to dá nacvičiť, nám sa to podarilo už aj pri styku, keď som bola v polohe hore a mohla som si pohyby regulovať. Môj manžel je vždy šťastný ako blcha, keď je odo mňa celý mokrý. Rozhodne to stojí za to!

Viera, 42 rokov

Je to úplne iné, než typický orgazmus, oveľa intenzívnejšie. Ja sa po tom ešte niekoľko sekúnd celá trasiem, neviem si ovládať telo, no musí to byť šialený pohľad :-). Ale priateľ to miluje a aj pre mňa je to taká slasť, že sa jej nič nevyrovná.

Barbora, 44 rokov

Myslím si, že každá žena má to tajomné miesto, ktoré je spúšťačom mokrého orgazmu, niekde trošku inde, nám sa to s priateľom podarilo vychytať až po pár rokoch. Najviac na mňa zabrala poloha 69, keď do mňa vojde prstami nie rovno, ale v trochu ohnutej polohe, a pritom ma dráždi jazykom. To som hotová za chvíľu a striekam ako fontána.

Zdena, 29 rokov

Pre mňa je to ako jeden nikdy nekončiaci orgazmus. Môžem stále znova a znova, stačí pár presných pohybov a zase striekam. Telo mi ani potom “nevypne”, som pripravená opäť prísť na vrchol. V určitom okamihu to ale treba jednoducho useknúť, pretože som neskutočne vyčerpaná. Je to ale krásne vyčerpanie…

Silvia, 41 rokov

Priateľ, s ktorým som to zažila po prvý raz, nezareagoval správne. Zostal zaskočený a mala som pocit, že sa mu to dokonca hnusilo. Cítila som sa vtedy dosť ponížená. Predtým som o tom počula, ale keďže sa mi občas nepodarí dosiahnuť ani bežný orgazmus, s niečím takýmto som vôbec nerátala. Súčasný partner je, našťastie, spokojný. Dopredu som ho upozornila, že mám takúto “schopnosť”, a on nenamietal. Práve naopak, stalo sa to jedným z obľúbených spôsobov, akým ukončujeme naše milostné hrátky.

Martina, 26 rokov

Môj prvý mokrý bol aj prvý multiorgazmický. Bola som uvoľnená a zažila som neopísateľnú rozkoš, orgazmus takej intenzity, že som bola doslova mimo. Mozog sa mi vypol, prestala som vnímať všetko okolo seba a revala som ako ranený tur. Bolo to jednoducho niečo úžasné a úžasný bol, našťastie, aj môj partner. Bolo vidno, aký je šťastný, že sa to podarilo práve jemu. Od tej doby si to užívam. Vlastne si to užívame obidvaja.

Foto: flickr.com