Môžu za to vďačiť internetu a čudným fetišom, ktoré sa v súčasnosti rozmáhajú vo svete. Konkrétne ide o tzv. “panty sniffing” alebo čuchanie nohavičiek. Je to niečo, ako keď si kúpite knihu a nemôžete ju prestať ovoniavať, lebo vonia jednoducho jedinečne a super. Akurát v tomto prípade voniate niekoho použitú spodnú bielizeň.“Ak si chcete rýchlo privyrobiť peniaze navyše a zároveň sa zbaviť potreby prať špinavé spodné prádlo, predávajte svoje nohavičky, jedny po druhých alebo v týždňových balíkoch,” nabáda stránka, ktorá sa predaju tohto tovaru venuje. Ďalej tvrdí, že už od doby, kedy sa nohavičky prvý raz objavili na trhoch, existovala malá skupinka mužov, ktorí si radi k špinavým kúskom privoňali. Trend predávania takýchto nohavičiek sa však dostal na svetlo sveta až asi pred dvadsiatimi rokmi v Japonsku a neskôr sa vďaka world wide webu rozšíril do všetkých kútov našej malej, úchylnej planéty.

4286533082_268b907f54_oNajnovšie sa stačí zaregistrovať na stránke, či už chcete špinavé gaťky kúpiť alebo predať. Podľa spovedí dám, ktoré sa na toto dobrodružstvo dali, stojí jeden kus použitého prádla asi 35 – 75 dolárov. Cena sa však môže značne líšiť, závisí od toho, ako dlho boli nohavičky nosené, a čo sa v nich robilo. Niektorí týpci si radi priplatia, ak v nich baba cvičila, behala, súložila alebo na nich zanechala stopu telesných tekutín.

Celý predaj prebieha väčšinou v úplnej anonymite, keďže ani jedna zo strán si nepotrpí na publicitu. Ide predsa o undergroundový biznis. Mnohé ženy sa čudujú, že ich zákazníci väčšinou vôbec nie sú akýsi čudáci, čo nikdy nevylezú z matkinej povaly, kde celé dni hrajú World of Warcraft. Práve naopak, väčšinou sú to obyčajní chlapi, ktorým by ste na ulici nevenovali špeciálnu pozornosť.

Pozrite si spoveď študentky, ktorá si vďaka vlastným nohavičkám a internetovým fetišistom môže dovoliť študovať bez dlhov.

Zdroj: pantydeal.com, youtube.com | Foto: commons.wikimedia.org, flickr.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Benedikt
Optimistický existencialista, ktorý, predtým než ráno vstane z postele, musí dennodenne riešiť otázku, či má jeho život zmysel. Väčšinou to vyrieši ranná káva.