To, že v dnešnej dobe už žena môže vykonávať prácu napríklad aj pilota je známa vec. Ale žena, ktorá sa venuje rapu si zaslúži určite veľký obdiv a rešpekt. Navyše, keď nemá ani 18 rokov a jej tvorba už teraz stojí zato. A to ani nespomíname MiniMo, ktorá sa v slovenskom rape ukazuje len krátko.Mladá krv a zaručená kvalita. To je spojenie, ktoré v podaní Aless a DMS prináša nový singel – Bez argumentov. Aless, mladá vychádzajúca hviezdička, a DMS, zoskupenie, ktoré sa po rokoch znova vrátilo na slovenskú hip hopovú scénu s novým albumom, spoločne ukázali, ako sa to má robiť a ako to znie, keď sa niekto vo svojom remesle skutočne vyzná. O jasnej kvalite svedčí aj cez 100 000 prehratí len za pár hodín.

Vychutnajte si tento najnovší singel, započúvajte sa do rýmov Aless, Separa, Dameho a MiniMo a podeľte sa s nami o svoj názor.

Foto: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Som mladý aj ambiciózny a keď viem, že mám pravdu, nedám sa ničím zastaviť. Viem byť drzý, ale radšej som zábavný. Niekedy som až prehnane otvorený a úprimný, ale to nikdy nie je na škodu :-)