Už dlhší čas kolujú mýty a reči o ženskom orgazme. Jeden z nich je aj ten, že muž je u opačného pohlavia jediným vinníkom nedosiahnuteľnej slasti. Tieto fámy vyvrátili vedci a nadšenci ženského pohlavia, ktorí tvrdia, že istý problém môže byť aj v žene.Vaginálny orgazmus, klitorálny orgazmus a bod G – tieto pojmy sú odteraz zbytočné! Jediná cesta, ktorou ženy dosiahnu orgazmus, vedie cez klitoris, a to spôsobom rôzneho dráždenia a podobne.

Štúdie, ktoré sa vykonávali na začiatku roku 2015, boli podrobne rozpísané v odbornom zahraničnom časopise „Journal of se*ual medicine“. Tím múdrych hláv sa zhodol na tom, že práve od klitorisu vedú veľmi citlivé dráhy pozdĺž vaginálneho vchodu a tie vyvolávajú u žien ich pocit slasti a následné vyvrcholenie. Problém, prečo niektoré ženy nedosahujú orgazmus, je ten, že je ich klitoris menšieho vzrastu alebo leží vo väčšej vzdialenosti od vaginálneho vchodu.

Takže, vážení chlapi! Hlavu hore, stále môže platiť pravidlo, že aj s malým gašparkom zahráte veľké divadlo!

Autor: Alexander M.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Alexander
Baví ho písať o tom, čo by mohlo niekomu pomôcť a tiež o všetkom, čo považuje za zaujímavé. Pri písaní článkov sa drží zásady: Píš o tom, o čom by si chcel sám čítať.