Pokiaľ sa náhodou rozhodnete zájsť do klenotníctva vybrať pre drahú polovičku nejakú tú lesklú vecičku, dávajte si na manipuláciu so šperkami obrovský pozor! Svoje by vám o tom mohla porozprávať aj táto Číňanka.Mladá deva (nepochybne doma už bolo upratané, navarené a ona nemala čo robiť) sa rozhodla, že si spraví radosť a vybrala sa do obchodného centra. Pri prechádzke jej padol do oka náramok, ktorý si okamžite vyskúšala. Čo však čert nechcel, šperk sa jej podarilo rozlomiť na dve časti a práve vtedy sa začala zábava!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Obchodník jej s pokojom Angličana oznámil, že poškodený náramok má hodnotu plus mínus autobus 300 000 juanov, čo je v prepočte 39 000 €. Po zdelení tejto veselej informácie žena odpadla… Rodina nešťastnice ponúkla klenotníctvu na protihodnotu 70 000 juanov, no obchodník sa s ňou odmietol baviť a trval na svojom. Na miesto nehody bol teda privolaný znalec, ktorý náramok ohodnotil na 180 000 juanov. Túto sumu bol predajca nakoniec ochotný akceptovať.

Zdroj/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Alabuk
Šéfredaktor momentálne najrýchlejšie rastúceho portálu pre mladých - FUNmagazín.sk. Je mladý, trochu uhundraný, no vždy pripravený vás zásobovať množstvom videí a zaujímavostí z celého sveta!