Toto je asi najhoršia vec, ktorá sa chlapovi v živote môže stať. Nechcenou hviezdou internetu je aktuálne neverný muž, ktorému manželka po prevalení nevery odcvakla vtáka. To najhoršie však prišlo až potom!Chlapík menom Azad Singh podviedol manželku Sukhwant Kaur a tento krok bude určite ľutovať do konca života. Alebo to, že svoju “vyvolenú” niekedy vôbec stretol. Každopádne, chlapíkova nevera sa prevalila a keď mu na to manželka prišla, vymyslela si brutálne diabolský plán. Nožničkami mu počas spánku odcvakla jeho nádobíčko! Ešte viac však týpka môže mrzieť, čo s ním urobila potom. Sukhwant ho totiž bez okolkov spláchla do záchodu!

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Celý incident sa odohral v Indii, konkrétne v meste Jalandhar. Podľa slov lekára, ktorý “odrezaného” muža ošetroval, by mal byť Azad Singh v poriadku za zhruba štyri týždne. Ako to ale bude s opätovným pripojením jeho nádobíčka, to netuší, pretože to sa momentálne nachádza niekde v indických podzemných kanáloch. Nuž, poučenie pre nás všetkých, že si treba dávať ku*evský pozor, aby vám žena na neveru nikdy neprišla.

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Giphy.com, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D