42-ročná Kathleen West bola v očiach svojho manžela Jeffa vzornou matkou a starostlivou ženou v domácnosti. Zrejme ju však tento život nenapĺňal, a preto si našla zaujímavé zamestnanie, o ktorom ale svojej rodine a najmä manželovi nepovedala.



Kathleen, známa aj ako Kitty Kat West, bola pred niekoľkými dňami nájdená mŕtva na ulici v športovej podprsenke, s krvácajúcou ranou na hlave a fľašou Absinthu. Manžel Jeff tvrdí, že išlo o nešťastnú nehodu po preflámovanej noci, vyšetrovatelia sú však presvedčení, že išlo o vraždu.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Vinníkom by mal byť práve Kathleenin manžel, ktorý vraj o jej dvojitom živote vedel. Jeho žena sa totiž predvádzala nahá či v erotickom oblečení na webových stránkach pre dospelých s plateným členstvom, pričom toto svoje zamestnanie pred manželom zatajila. V Jeffov neprospech hrá aj status jeho priateľa, ktorý uverejnil v diskusnej skupine týkajúcej sa práve vraždy pani Westovej. Zakrátko ho však odstránil, keď mu pravdepodobne došlo, že ním kamarátovi skôr uškodí. Stálo v ňom: Včera v noci som so svojim kamarátom Jeffom dlho hovoril. V najbližších dňoch vyjdu najavo pravdivé fakty. Každý zistí, že to bola príšerná nehoda, ktorá zahŕňala nadmerné požitie alkoholu… Absinthu!”

Ďalší priateľ rodiny a zdroj webu Daily Mail tvrdí, že Jeff údajne celý čas vedel, čomu sa jeho žena venuje. Navyše ju označil za “sladkú ženu, ktorá mala rada zábavu a se*uálne hrátky.” V každom prípade si vyšetrovatelia myslia svoje, muža obvinili ako hlavného podozrivého a teraz mu hrozí niekoľkoročné väzenie.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.