O tom, že chlapi mávajú blízky vzťah k svojmu autu, vám asi nemusíme hovoriť. Nemec Demirhan z Hagenu svojho štvorkolesového miláčika zbožňoval natoľko, že sa stal vďaka tejto láske slávnym po celom svete. Jeho netradičný ľúbostný príbeh sme sa teda rozhodli priniesť aj my. A že chlapi sú skúpi na emócie…Demirhan z nemeckého mesta Hagen bol majiteľom starého zeleného auta, ku ktorému mal vytvorený hlboký citový vzťah. Jeho tehotná priateľka však usúdila, že dieťa nebudú voziť v takej barabizni,  a preto muža prinútila podať  inzerát. On sa však pri jeho písaní nechal uniesť spomienkami spájajúcimi sa so zelenou láskou a do textu vložil všetky svoje emócie. Okrem udania dôvodu, prečo auto predáva, spomenul aj niekoľko príbehov. Opísal svoje neľahké detstvo i to, ako si týmto tátošom splnil svoj vytúžený detský sen.

Netradičný a emotívny inzerát na eBay zaregistrovali médiá, ktoré ho predstavili verejnosti. O auto, za ktoré by za normálnych okolností dostal pár šupov, zrazu začal byť nesmierny záujem a v aukcii zaň niekto ponúkol neuveriteľných 56 tisíc eur. To však nie je ani zďaleka všetko! Demirhanovi sa ozval aj výrobca automobilu, ktorý mu za takúto skvelú reklamu chce podarovať novučičké autíčko, a taktiež aj médiá a reklamky, ktorých ohúril svojou kreativitou pri písaní textov.

Budúci otec pre denník Local prezradil, že sa v inzeráte len snažil popísať, aké skvelé to auto je a čo pre neho znamená, a že jediným dôvodom, prečo ho predáva, je jeho priateľka. Taktiež dodal, že si myslí, že sa v jeho príbehu našlo mnoho ľudí, pretože skoro všetci muži šoférujú auto a majú tiež partnerky. Tým pádom riešia v podstate rovnaké veci – muži autá a ženy topánky.

Tak čo, kedy si podáte nejaký inzerát aj vy? :)

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lola
Ženy sú komplikované a my chlapi im často absolútne nerozumieme. Lola sa nám preto vo svojich článkoch snaží ukázať, ako rozmýšľajú ženy a ponúka nám pohľad do ich hláv. Kto vie predsa lepšie poradiť, ako na tie mršky, ak nie práve jedna z nich?