Čo spraví žena, ak prichytí svojho muža pri tom, ako na internete sleduje videá a obrázky iných nahých ženských nielen z péčkovej brandže? Ideálna partnerka sa k vám pridá a užije si s vami pekné spoločné chvíle. Lenže život ideálny nie je a nikdy nebude. 

Manželia, ona 40, on 44. Manželka zistila, že jej drahý niekoľkokrát do mesiaca zvykne navštevovať fórum, ktoré je prístupné až od 18 rokov, a mladé slečinky tam posielajú svoje nahé fotky. Keďže bola v pokročilom štádiu tehotenstva, bola nervózna, napätá, trápili ju depresie a jej sebavedomie bolo nízke, nepripadala si totiž dostatočne príťažlivo. Partner ju ale ubezpečil, že on nie je ten typ, ktorý by vyhľadával po*nografiu na internete. Situácia sa v manželstve čiastočne upokojila, avšak nie na dlho. O nejaký čas neskôr žena znova prišla na to, že jej starý navštevuje fórum pre dospelých, na ktorom ženy po tridsiatke postovali svoje nahé fotky. No tentokrát mu to už nedarovala a prichystala pomstu, z ktorej ho skoro porazilo.

Žena prišla s plánom, ktorý by pokojne mohol ukončiť celé manželstvo. Rozhodla sa, že svoje nahé fotky postne presne na to isté fórum, ktoré navštevoval jej manžel. Potom, ako to spravila, neváhala a na rovinu, priamo do tváre, to povedala i jemu. V tej chvíli nevedel, čo má skôr robiť, zošalel, chytila ho extrémna zlosť, zúril. Medzitým popularita jej fotiek rástla a cudzí muži ich čoraz viac komentovali, lajkovali, sťahovali a ktovie, čo všetko na nich robili. Vždy keď sa k tejto situácii v rozhovore vrátia, nezaobíde sa to bez kriky, zlosti a zúrivosti.

S týmto príbehom sa manželka pochválila na internetovom fóre, ktoré je venované rodičom pre rodičov. Komunita na počin pomstychtivej manželky zareagovala dvojakým spôsobom. Jedna polovica ju chápe a dáva jej za pravdu. Jej manžel v prvom rade nemal na internete vyhľadávať cudzie nahé ženy a takýmto spôsobom svoju polovičku podvádzať. Naopak druhá strana si myslí, že to, čo spravila, je ďaleko za čiarou. Veď niečo také by mohlo pokojne zničiť ich manželstvo. Otázka znie: Čo si myslíte vy, prehnala to alebo boli jej dôvody dostačujúce?

Zdroj: menshealth.com | Foto: depositphotos.com