Ak hádate, že vám rozpovieme príbeh zo Spojených štátov amerických, môžete si pripísať výherný bodík. Žena menom Jennifer Mulford dala výpoveď v práci, aby mohla ostať doma a venovať sa svojmu 36-ročnému priateľovi, bodybuilderovi, obzvlášť osobným spôsobom. Svoje prerastené bábätko každé dve hodiny kojí.Jennifer tvrdí, že chcela ostať doma po tom, ako si prečítala, že kojenie môže medzi ňou a jej priateľom spôsobiť vznik špeciálneho puta. Jej priateľovi sa táto myšlienka nanajvýš pozdávala a bol nadšený zo zdravotných benefitov, ktoré môže  kojenie priniesť. Aby si teda dvojica zabezpečila produkciu materského mlieka, Jennifer sa snaží svoje telo oklamať aspoň týmto spôsobom, keďže jej telo nie je na kojenie zatiaľ pripravené. Mimochodom, Jennifer má aj naozajstné dieťa, 20-ročnú dcéru, ktorú však už zrejme nekojí.

jennifer 01 jennifer 02

Pár nechce svoje spoločné aktivity predvádzať na verejnosti, chcel sa však s nimi podeliť na sociálnych sieťach. Vyslúžil si ale maximálne nepochopenie a nesúhlas zo strany reálne dojčiacich matiek, ktoré sa cítia pohoršené jeho správaním.

meme

Zdroj a foto: 9gag

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Móric
Možno potomok dobrodruha a spisovateľa. A možno nie. Meno suchára, no nemá to rád suché. Neprofesionálne platonicky zamilovaný do kolegyne Loly. Ibaže Lolou sa môže ľahko stať každá okoloidúca s úsmevom a dlhými vlasmi.