Ak máte popri svojej oficiálnej partnerke milenku, nikdy prebohaživého nespravte tú chybu, že svojej bokovke odošlete správu z jej mobilu. Jeden neuvedomelý Číňan tak urobil a prišiel o penis. Dvakrát! AAU!!!

Za neveru sa zvykne pykať. Niekedy naozaj brutálne kruto! Feng Fan zistila, že má jej manžel milenku, a to len preto, že ten chudáčisko jej odoslal email z manželkinho telefónu a zabudol sa odhlásiť. Tá si, samozrejme, prelustrovala aj ostatné správy, čo ju priviedlo do takého šialenstva, že vtrhla do izby, kde Lung spal a odstrihla mu penis (už len pri písaní týchto riadkov nás to boli aj za toho nešťastníka).

To ale zďaleka nebol koniec. Manžel skončil v nemocnici a potom, ako mu lekári „pýchu“ prišili naspäť, 30-ročná akčná žena opäť nelenila a konala. Penis mu v nemocničnej izbe odstrihla druhýkrát, pričom teraz to spravila rafinovanejšie, pretože ho následne vyhodila z okna. Vonku pravdepodobne skončil ako horúca lahôdka pre nejaké túlavé zvieratko.

O tom, že krvácajúci nahý muž bije vonku svoju ženu, sa hneď dozvedeli aj lekári, ktorí sa snažili dvojicu upokojiť a následne oboch ošetriť. Lekárom i privolaným policajtom sa však odstrihnutý penis nájsť nepodarilo. Agresívnu ženu zatkla polícia pre ťažké ublíženie na zdraví. Pre Lunga to zase až taký nešťastný koniec nemalo. Navštívila ho milenka Čang, ktorá vyhlásila, že sa chce za neho vydať, napriek tomu, že už nebude môcť mať deti – veď ich má aj tak už päť.

Zdroj: www.mirror.co.uk