Planétu Zem v pravidelných intervaloch obieha satelit neznámeho pôvodu, ktorý vysiela šifrovaný signál na krátkych rádiových vlnách. Objekt obehne našu planétu každých 104 minút!Akokoľvek neuveriteľne to znie, našu planétu obieha satelit, ktorý je na 99 % mimozemského pôvodu a dokonca vysiela priame rádiové singnály. Neznámy satelit dostal označenie Čierny rytier a podľa posledných meraní obehne našu planétu za 104, 05 minúty. Ak túto informáciu počujete dnes po prvýkrát, vedzte, že sa nejedná o žiadnu novinku. Podľa vedeckých odhadov totiž Čierny rytier obieha našu planétu už 13 000 rokov.

schranka-01

Prvá zmienka o Čiernom rytierovi sa objavila v americkom denníku The San Francisco Examiner ešte v roku 1 954. V tom čase vyvolala táto správa medzi ľuďmi paniku. Amerika a Sovietsky zväz sa navzájom obviňovali zo špionáže a studená vojna bola na spadnutie. Obe veľmoci sa však mýlili. Ako už dnes vieme, prvou ľuďmi vyrobenou družicou bol Sputnik, ktorý sa Rusom podarilo vypustiť na obežnú dráhu Zeme až v roku 1 957.

Ďalšie pozorovania Čierneho rytiera boli vykonané v roku 1 960, kedy Američania po prvýkrát detekovali jeho presnú rýchlosť. Fakt, že satelit dokázal obehnúť našu Zem za 104 minút, ich doslova posadil na zadok. Vtedy totiž naša najvyspelejšia technológia nedokázala vyvinúť ani polovičnú rýchlosť. Americká spoločnosť Grumman Aircraft Engineering Corporation, ktorá sa venovala rozvoju bojových vzdušných síl, zhotovila množstvo snímok tohto neznámeho objektu. Keďže satelit nemal pravidelnú obežnú dráhu a jeho trajektória letu sa neustále menila, nebolo možné ho odchytiť, a tak senzácia utíchla na ďalšie desaťročie.

schranka-02

Ďalšie šokujúce správy o mimozemskom satelite prišli až v roku 1 970. Čierny rytier vysiela rádiový signál! Túto správu oficiálne potvrdila NASA, a tak sa vlády, ale aj množstvo nezávislých astronómov začali pokúšať signál dešifrovať. Kód sa podarilo rozlúsknuť astronómovi Duncanovi Lunanovi v roku 1 973. Lunan sa k veci vyjadril takto: „Konečne sa mi podarilo signál dekódovať! Vo svojej podstate sa jedná o informáciu, ktorá je stará 12 600 rokov a vyobrazuje astronomickú mapu súhvezdia Pastiera.” Toto prehlásenie de facto znamená, že satelit je starý takmer 13 000 rokov a ako vieme, pred 13 000 rokmi ľudstvo nebolo schopné skonštruovať vesmírnu družicu ani omylom. Kto teda satelit vypustil na našu obežnú dráhu?

schranka-02Prečítajte si tiež:
Obama sa rozhodol odtajniť dokumenty UFO: Mimozemšťaňia existujú!

 

 

Posledné snímky a vedecké publikácie, ktoré pojednávajú o Čiernom rytierovi, pochádzajú z roku 1998. Od tohto času sa vedecká obec rozhodla satelit neznámeho pôvodu jednoducho ignorovať či aspoň prestala k Čiernemu rytierovi vydávať oficiálne stanoviská.

Zdroj|Foto: NASA, Duncan Lunan, Wikipedia.org