Ste single, ona je single, obaja okolo tridsiatky, s bytom či domom a dobre rozbehnutou kariérou. Len vzťahové záležitosti vám nejako nejdú a… potreby sú potreby. A ženy ich majú minimálne také isté ako my, muži, takže stačí len premeniť príležitosť. Potom to vyzerá nejako takto.

Hra na slušnú

Samozrejme, že toto ona bežne nerobí. Nejde LEN TAK s hocikým na prvom rande k nemu domov. To predsa slušné dievčatá nerobia. Škoda len, že to hovorí už štvrtá tento mesiac, náhoda? „Ale nebudem s tebou spať, ideme iba k tebe,“ klame, ešte aj samu seba. Je nám absolútne jasné, že to robí (skoro) bežne  ̶  v duchu nás ale teší, že my sme tí výnimoční – aj keď realita by nás možno obarila ako horúci piesok, ktorí stredovekí vojaci sypali vojakom na hlavy, keď sa šplhali na ich hradby.

Ale potrebuje k tomu alibi  ̶  pred vami, sama pred sebou, pred otcom, mamou a, samozrejme, kamoškami. Veď nie je predsa… to! Ako hovorí obsluhujúci výťahu vyzývavo oblečeným chudunkým dievčatám, argumentujúcim na prekročený počet osôb vo výťahu tým, že „ony sú ľahké“:  „Ku*vy ̶ neku*vy, jedna musí von!“

Bože, čo to robím?!

Prídete s ňou k sebe. Usadíte ju, nalejete obom víno a je nad slnko jasné, že už ju domov nepoveziete  ̶  a ona taxíkom chodí veľmi nerada. Ráno síce budete musieť skôr vstať, ale viete, aká je za to odmena… Začne hra na toho, kto viac vydrží  ̶  dotyky, pohladenia… „uf, ale je tu teplo“, až po x-tý pohár vína, ona len v podprsenke a jej bozky na vašom krku… Tu niekde akože precitne a „bože, čo to robím?!“… V duchu sa už len smejete, že príručku sexu na jednu noc, zrejme z nejakého babského časopisu, má nacvičenú na výbornú. Bola by z nej dobrá herečka ;-)

Untitled-1 copy

Iba si ľahneme vedľa seba, o nič sa nepokúšaj

Domov teda už nejde, lebo „logicky“ ste prišli na to, že „najlepšie“ bude, ak sa u vás vyspí a pôjde domov ráno  ̶  veď ste jej sľúbili, že ju zaveziete. Tak sa poberiete na kutě. Nie, nebudeme sa pozerať, ako sa vyzlieka, o chvíľu to uvidíme aj tak v plnej paráde, stačí iba vydržať. Sama neverí tomu, že sa s vami nevyspí, takže vás možno ešte poslednýkrát ubezpečí  ̶  že sa s vami nevyspí a že budete iba spať. Okey, tak teda dobrú :-) … Teraz príde tá hra na „kto vydrží dlhšie“, ktorú môžete jemne umocniť príbehmi o tom, aký je ten život krátky, alebo… a veď to poznáte…

A predsa sa točí!

Jeden z vás to nevydrží a ujde ruka „tam, kde nemá“  ̶  no konečne, povie si ten druhý a „čuduj sa, svet“, nevadí mu to. Postupne sa približujete k sebe… prestrih… nohavičky letia krásnu letovú dráhu na druhú stranu miestnosti ako Boeing 737  ̶  a v momente, keď žiadajú letového dispečera o pristátie, vy ste, naopak, možno už vysoko v oblakoch, usmievate sa nad dokonalým priebehom večera a užívate si, že toto telo patrí vám.

PS.: Ak pôjde po „tom“ pre tie nohavičky, fotka do mobilu nie je úplná hlúposť, nech môže byť na obede „o čom“. Alebo nám ju v pohode pošlite na [email protected], ale iba ak súhlasí ;-) A to už ste iný level ̶ Congratz, SLOVAK MAN!