„Push up podprsenka je ako balíček čipsov. Otvoríte a polovica chýba.“ – Známy vtip zosmiešňujúci geniálny vynález. Povedzme si na rovinu páni, kto z nás pri „rozbalení“ frflal na malý obsah? Myslíme, že nikto.Push up podprsenky nie sú žiadnou novinkou, no stále nás všetkých istým spôsobom fascinujú, ako dokážu nič premeniť na niečo, veľmi efektné niečo magnetizujúce zrak každého chlapa. Push up-ku možno považovať za akýsi cheat, ako keď ste v hre zadali kód a mali životy navyše. Táto hra je však reálna a dokáže divy. Dámy to vedia a rady využívajú. My sme im za to veľmi vďační, či už za krásny pohľad na ich dekolty, alebo za motiváciu zistiť, čo sa v balení skutočne nachádza. Hoci je obsahu menej, ako by sa na prvý pohľad zdalo, kto to už len bude v danej situácií riešiť, tak či tak budete mať plné ruky práce.

Prečítajte si tiež: Prsia: Fetiš všetkých zdravých chlapov

Čo ste však možno nevedeli je, že push up podprsenka nespadla z neba, má svojho vynálezcu. Človek, ktorému odteraz môžete písať chválospevy sa volal Howard Huges. Letecký inžinier z dvadsiateho storočia, ktorý okrem iných vynálezov vymyslel aj túto dokonalosť. Vznikla pre vylepšenie dekoltu herečky Jane Russel vo filme The Outlaw z roku 1943. O pánovi Hugesovi sa povráva, že bol veľký sukničkár, my si však myslíme, že iba odborne overoval kvalitu svojho vynálezu.

Pushup 2

Pushup 3

Pushup 4

Pushup 5

Pushup 6

pushup1

unnamed (1)

unnamed (2)

unnamed (3)

unnamed

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden náš čitateľ nezaobíde.