Stále ste sa nerozhodli, kam na letnú dovolenku a priateľka, s ktorou by ste rád šli, je vlastne ešte v nedohľadne? Žiaden problém. Vo svete sú už prázdniny ušité na mieru pre každého chlapa!Na internete narazíte na kopec ponúk týkajúcich sa pobytu, po ktorom túži nejeden muž. Takzvané se* rezorty už nie sú žiadna novinka a my vám ukážeme, čo ponúkajú.

Na výber máte väčšinou z viacerých variantov. Najdrahší z nich stojí v prepočte 4630 € a zahŕňa All Inclusive pobyt na 4 dni a 3 noci s dvoma spoločníčkami na základe vlastného výberu. Žienky sa vám budú venovať celých 24 hodín denne a splnia vám všetko, čo vám len na očiach uvidia. Dievčatá máte možnosť meniť každý deň podľa aktuálnej chuti. Vybrať si môžete z rovnej stovky! Ako ubytovanie vám bude slúžiť vila s piatimi spálňami a bazénom. Čo viac si muž môže priať?

dievčatá koláž2

Ak sa vám táto verzia zdá byť príliš drahá, máte možnosť využiť jej lacnejší ekvivalent v prepočte za rovných 2300 € na 5 dní a 4 noci. K dispozícii máte iba jednu spoločníčku denne, ale ani to vám však nebráni užiť si dovolenku snov podľa svojej fantázie. Dievča si môžete meniť každý deň, a tak ich stihnete vyskúšať hneď 5 počas celej dĺžky pobytu. Lákavá ponuka, nie? Bohužiaľ, budete si musieť vystačiť len s klasickou hotelovou izbou bez All Inclusive stravovania.

Zdroj|Foto: playboyvacation.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lukáš K.
Mladý chalan zaoberajúci sa novinkami blúdiacimi nekonečnými vodami internetu. A ženami, rozhodne ženami.