Slovenský hokejový útočník Tomáš Tatar je momentálne hráčom kanadského tímu Montreal Canadiens, kde poberá ročný plat vo výške 5,3 miliónov dolárov, čo je v prepočte zhruba 4, 7 miliónov eur. Trto, ako nášho reprezentanta na Slovensku prezývajú, však rozbehol nový biznis a v Dubnici si otvoril obrovské fitness centrum.

Tomáš Tatar vlastní v Dubnici fitnescentrum s názvom FitFabrik. Jeho rozloha je 1200 metrov štvorcových a nachádzajú sa tu hneď viaceré zóny pre rôzne druhy cvičenia. Crossfit zóna, aerobik zóna, kardio zóna, fitness zóna či bojová zóna. „Keď som prišiel na Slovensko a chcel som behať a trénovať, potreboval som navštíviť vždy viac odlišných miest. Teraz je to všetko pokope,“ vyhlásil Tomáš Tatar pre web Nhl.com.

„Inšpiroval som sa fitkom v americkom Michigane. Vždy som chcel mať niečo, kde by sa ľudia snažili pracovať na svojej postave a zároveň by profesionálni športovci mohli zdokonaľovať svoj talent. Pomohlo to aj mne, pretože som sa mohol pripravovať v najlepších možných podmienkach. Sníval som o tom, že bude mať nejaký priestor, kde by som sa mohol stať lepším hráčom.“ 

FitFabrik – Tvojha voľba

Zdroj: Nhl.com/Canadiens | Foto|Video: YouTube, Instagram/Tomastatar90