UFC bojovníčka, ktorej nedávno počas zápasu vďaka pôsobeniu tvrdého zveráka od súperky ušlo hnedé prekvapenie, pre nemenovaný pánsky magazín prezradila, ako jej tento trapas zmenil život. Vyjadrila sa však najmä k tomu, aké perverzné návrhy dostala od zvrátených mužov. Je to silná káva!Justine Kish uviedla, že po spomínanom incidente začali jej emailovú schránku napĺnať správy s množstvom nemiestnych ponúk. Jedna z prvých ale nebola ani tak perverzná ako urážlivá. Oslovila ju totiž spoločnosť venujúca sa výrobe vlhčených obrúskov s požiadavkou účinkovania v reklame na ich produkt. Ihneď ju zavrhla.

Ďalšie už boli trošku z iného súdka. ,,Neverili by ste, koľko mužov mi napísalo, či by som ich nemohla os*ať!” podotkla počas rozhovoru pre pánsky magazín.

,,Takíto u mňa nemajú šancu, avšak jeden z nich ma zaujal, keď mi ponúkol 15-tisíc dolárov za dres, ktorý som mala počas neslávneho zápasu na sebe! Vraj preto, aby si ho mohol povesiť doma na stenu. Kvôli čomu ho chcel, ma netrápilo, no tým peniazom som jednoducho nedokázala odolať. A tak som po rozhovore s kamarátkami nakoniec súhlasila. Veď ak to niekomu urobí radosť, prečo nie. Navyše mňa podobný balík peňazí rozhodne potešil.” Vyjadrila sa mladá svalnatá blondínka.

Justine Kish

VIAC ŠPORTU nájdete na SportovyMagazin.sk – TU

Zdroj: Unilad | Foto: Instagram