Netreba nikomu z vás hovoriť, že nie je zadok ako zadok, ale to, že existuje nejaké rozdelenie do kategórií, teda nie nejaké, ale veľmi konkrétne, vie len málokto. Koniec koncov, načo by ste aj niečo také študovali, však? Poviete si “pozriem a vidím”, ale ak by náhodou… poďte sa spolu s nami na niektoré riťuľky pozrieť z bližšia. 

The SQUARE – štvorcový zadoček alebo podľa písmena H

Často majú jeho majiteľky vyššie alebo prominujúce bedrové kosti a špecifické rozloženie tuku, ktoré spôsobuje dojem, že zadoček má štvorcový tvar.

star_ass_by_josemanchado

The ROUND – okrúhly zadok podľa písmena C alebo O

Tento typ zadočka patrí medzi najžiadanejšie, je pekne zaoblený a okrúhly, čo spôsobuje rozloženie tuku nielen v dolnej časti, ale aj po stranách.

 

HEART/PEAR – zadoček v tvare srdca alebo hrušky, alebo podľa písmena A

Tento typ je považovaný za ,,najženskejší”, tuk sa ukladá najmä po stranách, na stehná a do bokov, takže budí dojem širokej panvy. Tieto krivky bývajú nazývané aj GOD krivky, teda božské.

635644809608314408559356823_H af3ae901519e31301a1e5871c083af17_h back-of-beautiful-woman-with-path seductive-young-woman-in-black-lingerie-isolated-on-white sexy-woman-back-on-sea-background

INVERSED V – prevrátené písmeno V

Tento typ zadočku môžete vidieť (alebo radšej nevidieť?) na starších dámach, ktorým hladina estrogénu klesla a tuk sa neukladá do zadku, ale posúva ďalej k bránici.

perfect-young-womans-buttocks

woman-in-ocean

Veríme, že každý z vás by si z ponúknutých zadočkov vedel vybrať minimálne jeden, ktorý by si zobral domov na zahriatie, možno i dva. Každý koľko vládze, neobmedzujeme.:)

A toto je už základná tabuľka zostavená plastickými chirurgmi

Viac sexy zadočkov v pohybe TU

Foto: pbh2.com, imgur.com, deviantart.com | Zdroj: Betterbuttchalange.com, babble.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Teres
Celý môj život ma sprevádza neskutočné šťastie, ktorému vďačím za mnoho, niekedy mám pocit, že mám viac šťastia ako rozumu. Verím, že nakoniec všetko do seba zapadne a bude dávať zmysel, dovtedy musíme veciam dávať zmyseľ , my. Takže len toľko a až toľko. :)