Vy sa pýtate a my s radosťou odpovedáme! 

Moja manželka rieši náš se*uálny život s kamarátkami. Je to vôbec normálne?

Milan

Áno, je to normálne. Aspoň čo sa ženskej (ne)logiky týka. Často riešime se*, kde sme ho mali, ako dlho sme ho mali,  či ho mal zahnutého doľava alebo nemal ani poňatia, načo ho vlastne má. Okrem toho však aj ohovárame a vymieňame si recepty. Berte  to ako našu psychohygienu.

Mám 28 rokov, som relatívne úspešný, dobre vyzerám a som gentleman. Niekoľkokrát sa mi však už stalo, že sa so mnou po krátkej dobe baba rozišla, lebo som bol pre ňu „moc dobrý“.  Všetky sa sťažujú, aké ťažké je nájsť dobrého chlapa a potom mi povedia toto. Nechápem!

Jožo

My ženy sme potvory. Takmer všetky chceme stretnúť očarujúceho otca našich detí, ktorý nám postaví strom, zasadí strom, na prst dá briliant a do ruky kreditku. Ale v našich uponáhľaných a tak trocha nudných životoch pre neho akosi nie je miesto. Aspoň nie „teraz“.  A tak túžime po najväčšom grázlovi  v okruhu sto metrov, aby sme z neho vychovali decentného člena spoločnosti.

Skús  byť viac odvážny a priamočiary, spontánny. Koniec koncov, vy sa tiež nehádžete k nohám slušným dámam v kostýmoch, ktoré celý večer popíjajú minerálku!

Rozhodol som sa kvôli svojim se*uálnym partnerkám holiť na intímnych miestach. Po všetkých typoch holenia mi však zostáva nepekné strnisko, ktoré niekedy navyše svrbí. Musím sa holiť? Je to pre ženy až také dôležité?

Ľubo

Choď sa hanbiť do kúta. MUSÍŠ a JE!

Rada pre teba i pre ostatných mužov: hoľte sa, pre boha vás prosím, hoľte sa! Nie je nič horšie, ako keď si domov privediete nového mladého muža, na ktorého sa tešíte ako decko na Ježiška, dáte mu dole nohavice a…tramtadadá…vlkodlak (a ja osobne si vždy spomeniem na dedkove po*nočasopisy z osemdesiatych rokov)!

Vaše otázky ohľadom žien, vzťahov či se*u píšte na redakcia (zavináč) slovakmagazín (bodka) sk.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lola
Ženy sú komplikované a my chlapi im často absolútne nerozumieme. Lola sa nám preto vo svojich článkoch snaží ukázať, ako rozmýšľajú ženy a ponúka nám pohľad do ich hláv. Kto vie predsa lepšie poradiť, ako na tie mršky, ak nie práve jedna z nich?