Poznáte to, pozeráte film v televízií a zrazu na vás kričí reklama: Kúp si toto, vyskúšaj tamto! Niektorá vás pobaví, niektorá vás prinúti radšej prepnúť na inú televíznu stanicu. Je tu aj tretia možnosť – reklamy, ktoré v televízií nikdy neuvidíte, najmä vďaka ich se*uálnemu podtónu. Tie zvyknú byť najlepšie!Najstaršia reklama je stará približne 2000 rokov a siaha až do starodávneho gréckeho mesta Ephesus. Pochopiteľne, nejde o televíznu reklamu, ale o odtlačok nohy, srdca a ženy. Až v 60. rokoch 19.storočia  sa televízia stala najlepším miestom na reklamu. Ale história asi nezaujíma mnohých z vás, a preto prejdeme k veci. Ako už bolo spomenuté, je tu skupina reklám, ktorá bola zavrhnutá a nedostala sa do vysielania. Myslíte si, že producenti si dali námahu, do tvorby vynaložili množstvo energie a nakoniec všetko vyšlo nazmar? Odpoveď znie: NIE! Internet je mocný čarodej, a tak tu nájdete aj zakázané reklamy, ktoré sa tešia veľkej sledovanosti.

Zapamätajte si, reklama je mocný nástroj pre rast ekonomiky a vie ľudí presvedčiť. Nie vždy všetko, čo vidíme a počujeme je pravda, a preto sa nenechajte oblbnúť. Ale to správny SLOVAK MAN už isto vie!

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Radovan K
Zábava, fakty, ženy, motivačné články a hudobné/filmové novinky - to sú prednosti nášho redaktora Rada. Nikdy mu neunikne aktuálna zaujímavosť, ktorá hýbe svetom. Vždy je zábavný, dobre naladený a spoľahlivý. A ešte zaujímavosť, Rado je členom jednej z top slovenských tanečných skupín - Phantoms Crew.