Slovo marihuana je na Slovensku stále akési tabu. Ľudia ho vyslovujú opatrne a v spoločnosti, v ktorej sa marihuana až tak „nenosí“, ho nevyslovujú vôbec. Radšej, aby ich ostatní neodsúdili a nedali nálepku – feťák.Predsudky sú jednoducho predsudky, veď médiá nás denne zaplavujú správami o marihuane – droge, ktorá je zlá a jej užívanie je nelegálne. Prečo však verejnosť neinformujú aj o tom, že tráva ma liečebné účinky, že ťažko chorým mnohokrát zachránila život, že človeku nikdy nezničí potrebné orgány tak ako chemicky vyrobené lieky, a že sa pri nej maximálne zhúlime, no nič v tele nám nepoškodí? O tom sa u nás jednoducho mlčí, a preto je národ hlúpy a myslí si, že marihuana je droga, ktorá človeka ničí. Keby všetci tí mudrlanti, ktorí s pohárikom v ruke a cigaretou v hube odsudzujú húličov, si radšej naštudovali informácie o tráve a až potom začali súdiť (hej vy, pozor, aby ste po tom drinku neboli agresívny a dym nevydychovali tam, kde sú nefajčiari – neškodíte tým len sebe, ale aj okoliu).

Prečítajte si tiež: Mladíkovi platia za húlenie trávy! Žeby práca snov?

Našťastie, v Čechách to už pochopili a treba veriť, že legalizácia marihuany príde aj na Slovensko (nie, nie sme feťáci!!!). No o tom snáď niekedy nabudúce… Pozrite, aké negatívne mýty, bohužiaľ, šíri “nevzdelaná” obec o húličoch.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Lola
Ženy sú komplikované a my chlapi im často absolútne nerozumieme. Lola sa nám preto vo svojich článkoch snaží ukázať, ako rozmýšľajú ženy a ponúka nám pohľad do ich hláv. Kto vie predsa lepšie poradiť, ako na tie mršky, ak nie práve jedna z nich?