Láska je sviňa a niekedy s vami môže zamávať tak, že nespoznávate sám seba. A netvárte sa, že ste nad vecou, že máte všetko pod kontrolou, že vám ide hlavne o pár vydarených čísel s peknou babou a city neriešite. Pokiaľ sa vám to stane so slobodnou ženou, nie je čo riešiť. Horšie je, keď sa vaše hormóny, mozog aj celý krvný obeh zbláznia kvôli vydatej. Že vám sa to nemôže stať? Opatrne s týmto tvrdením!Môžete ju poznať dlhé roky a vždy sa vám páčila, alebo ste ju stretli úplne náhodou a netušili ste, že je vydatá, o dvoch deťoch ani nehovoriac, alebo… skrátka –  jemné iskrenie sa zmenilo na obrovský ohňostroj a  jediné, čo chcete, je byť s ňou. Že si koledujete o poriadny prúser, vám našepkávajú už iba posledné zvyšky zdravého rozumu.

Keď vám povie – buďme kamaráti

Nejakým spôsobom jej doplo, že ste z nej hotový, možno ste jej to rovno povedali. Po vete, ktorú hneď nato vyslovila, sa cítite ako po dobre mierenej kopačke do rozkroku. No nič, nejako to rozchodíte a s odstupom času jej prístup určite oceníte. Evidentne ide o charakternú ženu, pre ktorú je jej rodina všetko. A to aj napriek tomu, že jej nie ste ľahostajný. No nie, nie ste, inak by sa s vami nebavila buď vôbec, alebo len úplne okrajovo a formálne.

Pozvanie na rande neodmietla

Cítite sa ako majster sveta, prvé rande vyšlo tak super, že je len otázkou času, kedy príde ďalšie, a potom… Teraz by vám nezaškodilo vedro studenej vody priamo do tváre. V tej eufórii si asi neuvedomujete, že zatiaľ, čo ste sa vy dvaja niekde spolu skvele bavili, ju možno doma čakal muž a jej dieťa sa pýtalo – kedy príde mama?

V posteli vás totálne odrovnala

Zadarilo sa a dostali ste ju tam, kde ste ju chceli mať. Alebo ste sa jej dostali tam, kam ste chceli. Vyberte si. A hoci nebola vaša prvá, nič krajšie, divokejšie, živočíšnejšie ste doposiaľ nezažili. Ste z nej skrátka totálne paf. A teraz príde ďalšia mentálna facka. Tá žena doteraz vystrájala v posteli so svojím mužom a nie nadarmo sa hovorí, že prax robí majstra. Okrem toho, je celkom možné, že len niekoľko hodín po tom, čo ste sa rozlúčili, si to zopakuje so svojím zákonitým. Ešte stále máte na ňu chuť?

Rande

Že vraj jej to neklape s manželom

Áno, vieme, keď sa vám vyplače na pleci, prebudí vo vás ochranárske inštinkty a vy sa cítite ešte mužnejšie.  Nenapadlo vám však, že pokiaľ má s manželom nejaké problémy, mala by ich riešiť v prvom rade s ním? Je celkom možné, že ten jej drie v práci, len aby zabezpečil rodinu a ona namiesto toho, aby ho podporila a bola vďačná za jeho snahu, ide sa vyšantiť s vami. OK, dajme tomu, že má fakt mizerné manželstvo a vy ste pre ňu veľmi príjemný únik od problémov. Ale aj tak. Nebolo by z jej strany múdrejšie najskôr ukončiť nefungujúci vzťah a až potom sa púšťať do nového?

A čo deti?

Pokiaľ má vaša vydatá láska aj deti vo veku, keď ešte nie sú samostatné, je len ťažko pochopiteľné, kde berie čas na stretnutia s vami. Matematika totiž nepustí. Rodinný život, starostlivosť o deti, práca, plus nejaký ten koníček zaberie bežnej žene celý deň. Pokiaľ z neho ukrojí pár hodín pre vás, automaticky o ne ukráti svoju rodinu. Do práce totiž chodiť musí, a keďže sa vám chce páčiť, stíha aj tú zumbu. A doma si už niečo vymyslí, že? Ozaj, napadlo vám, koľko klamstiev musí kvôli vám doma servírovať svojmu manželovi, poprípade deťom?

On na to raz príde!

Hovorí sa – smrad a neveru nezatajíš. Svätá pravda. Takže sa pripravte na to, že jej manžel raz zistí, koľká bije. A to už len bude cirkus! Pokiaľ je to normálny chlap, v závislosti od jeho temperamentu a telesnej konštitúcie čakajte buď razantný útok, po ktorom skončíte v nemocnici, alebo aspoň jednu dobre mierenú. Pokiaľ je to slaboch, možno vašu milovanú doriadi tak, že ju na najbližšom rande nespoznáte. Keď je jej zákonitý nejaká veľká ryba, môže sa vám postarať o kariérny postup, lepšie povedané zostup až na samé dno. Ešte stále vás neprešla chuť na vydatú?

Láska až za hrob. Vážne?

Napriek všetkým problémom, ktoré vám vzťah s vydatou ženou priniesol, chcete s ňou prežiť zvyšok života.  Dokonca ste ochotný starať sa aj o jej deti. Ona to vidí podobne, rozvedie sa, zariadite si spoločné bývanie a vy máte pocit dokonalého šťastia.  Blahoželáme.  Ale na záver si neodpustíme ešte jednu symbolickú po hube: A kde máte istotu, že to, čo pred pár rokmi vyviedla svojmu manželovi, nevyvedie o pár rokov aj vám???

Foto: Pixabay.com, Depositphotos.com

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Andrea
Milujem život, šport, hudbu, zvieratá, prírodu, knihy. Fascinujú ma zákutia ľudskej duše a medziľudské vzťahy. Veľmi rada jem a dlho spím. :-)