Nie každý deň je nedeľa, ale prečo by ste nemohli vyzerať ako gentleman aj počas všedných dní? Ak vás zaujímajú veci ohľadom obliekania, pánskej módy či starostlivosti o svoj zovňajšok, čítajte.Spoločnosť je nevšedné miesto, v ktorom každý bojuje sám za seba. Ľudia sa však mnohokrát stretávajú s predsudkami, ktoré sa týkajú obliekania, spoločenského postavenia alebo finančného zabezpečenia. V prípade, že patríte k mužom, ktorí viac nechcú pôsobiť ako poslední outsideri, knihomoli, kydači hnoja či sedliaci, nechajte sa inšpirovať užitočnými radi, ktoré budú prospešné nielen pre vás, ale aj pre vaše okolie. Garantujeme vám, že sa po ich dodržiavaní na vás ženy začnú lepiť ako defky na výpadovku. :)

Tiež vás zaujímajú základy obliekania či ako byť galantný a ,,true gentleman”? Zahoďte predsudky, veď na tom nie je vôbec nič zlé, ak sa o seba muž stará. Práve naopak! Keď sa pozriete na titulky časopisov so známymi ľuďmi, všetci, vrátane mužov, sú krásni, navoňaní a štýloví. A o čo menej sme my?

4

Kým teraz ležíte na gauči s klobásou v ruke a zastrčeným tričkom do vyšedivelých nohavíc či roztrhaných teplákov, inšpirujte sa niekoľkými radami, ktoré vám dáme pre začiatok ako malú návnadu.

1. Ak vlastníte desiatky reklamných, vyťahaných, obnosených, a teda obľúbených tričiek či nebodaj dotrhaných nohavíc a ponožiek, okamžite ich vezmite a rovno spáľte. Tieto ,,fashion kúsky” vám deformujú postavu aj celkový vizuál! Nič také nemá vo vašom novom šatníku čo hľadať!

Zmena: Mnohé obchodné reťazce či dostupné značky ponúkajú obyčajné tričká za smiešne ceny. Nájdite si veľkosť, ktorá vám sadne ako uliata a pokojne si zaobstarajte aj niekoľko kusov v rôznych farbách. Dajú sa kombinovať so sakom, koženou bundou alebo jednoducho ,,naostro” aj s obyčajnými teplákmi. Garantujeme vám, že sa budete cítiť príťažlivejšie a pohodlne zároveň.

Bod 12. Používate stále tie detské sladučké voňavky? Vzmužte sa a nájdite si vlastnú vôňu hodnú poriadneho chlapa, nie chlapca!

Zmena: Kým na strednej škole páchla celá vaša trieda po pote alebo tej istej sladkej parfumovanej vode z DMky, dnes máte možnosť priviesť ženy do šialenstva jedinečným parfumom. Nielen vy môžete zaspávať s cítením ,,jej” vône z obliečok po divokej noci! Nechajte aj vy v ženách doznievať pocit, že jedinečné chvíle s vami stále neskončili a zbláznia sa túžbou cítiť vás znova.

2

3. Trénujte aj hlavu, nielen svaly, avšak ak chcete byť buľo s veľkou postavou bez štipky inteligencie, nech sa páči – proti gustu žiaden dišputát.

Zmena: Aj keď sú dni uponáhľané a občas sa nedokážete medzi prácou ani najesť, skúste si na záchod alebo do postele zobrať namiesto telefónu či hry knihu a jednoducho čítajte. Možno by ste tomu neverili, ale ak sa do toho obujete, bude naozaj ťažké prestať.

PS: Kniha neznamená časopis/webová stránka o autách, cvičení či nahých ženských!

Bod 3

4. Rada nad zlato- Kravata sa nosí okolo krku, nie okolo čela!

Zmena: Hecli ste sa a išli ste v kvádre ako doprovod na svadbu najlepšej kamarátky vašej starej? Aj keď sú 3 hodiny ráno a vy si frčíte niekde na parkete s domnienkou o svojej ,,coolovosti”, s kravatou na čele vyzeráte ako idiot. Či ste sa už opili pod obraz boží alebo ste chceli byť len vtipný, zvoľte najbližšie radšej motýlika alebo hoďte kravatu na stoličku. Nikto z nás predsa nemá rád úzke obojky. :)

Tip na outfit

3 Foto: Pinterest

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Matej T
Bývalý fitness tréner, z ktorého sa stal kuchár v špičkovej reštaurácií. :) Mám rád všetko nové, zaujímavé, štýlové a vo voľnom čase nepohrdnem dobrou whiskey, pri ktorej sa rád venujem písaniu.