Predstavujeme vám futbalistu londýnskej Chelsey N´Gola Kantého, ktorý už vo svojich 25-tich rokoch stihol na seba výrazne strhnúť pozornosť. Je to hlavne vďaka jeho rýchlosti a výdrži na trávniku, ktorá sa zdá byť pre súperov nekonečná. Čuduj sa svete, nebolo treba dlho čakať a o mladom Francúzovi vznikli prvé vtipy. Tie môžu pokojne konkurovať aj slávnemu Chuckovi Norrisovi.

N´Gola Kanté je iba 25-ročný mladík, ktorý donedávna hrával futbal za Leicester a s ním rozprávkovo vyhral minulú sezónu Premier League. Teraz však už oblieka dres londýnskej Chelsey, ktorá si zatiaľ pokojne kráča za titulom v tejto najvyššej anglickej súťaži.

Kanté sa v Londýne preslávil hlavne tým, že má neuveriteľnú výdrž na trávniku a je takmer všade. Prihrávku, ktorú nakopne, dokáže aj sám dobehnúť. Ani médiám a hráčom tento fakt neunikol a o Francúzovi kolujú veľmi podarené vtipy, ktoré pokojne raz môžu nahradiť tie o Chuckovi Norrisovi.

Toto sú prvé vtipy o N´Gola Kantém

N’Golo Kanté absolvoval Londýnsky maratón ako rozcvičku na jeho dnešný zápas.

N’Golo Kanté prišiel o panictvo. A potom ho vyhral späť.

Ranieri (bývalý tréner Leicestru City ) o Kantém: „Jedného dňa ťa uvidím centrovať loptu a potom zakončovať hlavičkou po svojom vlastnom centri.“

O tom, že tento futbalista je naozaj všade, sa môžete presvedčiť aj v nasledujúcom videu.

Má chalan na to, aby prekonal Chucka Norrisa?

Loading ... Loading ...

Zdroj: YouTube.com, Twitter| Foto: Facebook, Giphy.com