Z.U.Z.A.N.I.T.A., alebo ak chcete Zuzana Žilinčíková, sa preslávila ako modelka či v posledných mesiacoch ako televízna osobnosť. Na jednej zo svojich nedávnych fotiek chcela nechať blondínka vyniknúť svoj našlapaný dekolt v bielom tričku, ukázala však aj niečo viac.Nie je žiadnym tajomstvom, že Zuzana Žilinčíková sa na sociálnych sieťach často prezentuje svojimi megaprsiami. My to ale vôbec neodsudzujeme, veď keby sme mali také koziská, tiež by sme ich vystavovali na obdiv jedna radosť.

Nedávno sa známa blondína pochválila fotkou pri vodopáde v džungli. Pozornému oku žiadneho muža však neunikne, že Z.U.Z.A.N.I.T.A. ukázala viac ako len obrysy pŕs pod šatami. Pod bielym tričkom jej totiž výrazne presvitajú obe bradavky. Sme si, samozrejme istí, že Zuzanine bradavčičky vykúkajú na svet čisto náhodou a nebol v tom žiadny úmysel.

Sledujte Manmagazin.sk aj na Instagrame — TU —

Z.U.Z.A.N.I.T.A.

Vyprsenú fotku Zuzany Žilinčíkovej si môžete pozrieť — TU —

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tommy
Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D