Sociálna sieť Instagram sa pre známe osobnosti stala v posledných rokoch zdrojom slušných zárobkov. Obrovské peniaze si tam dokážu zarobiť nielen modelky, ale aj svetové športové hviezdy. A medzi nimi kraľuje jednoznačne portugalský futbalista Cristiano Ronaldo!

33-ročný Ronaldo je bezpochyby v súčasnosti najväčšou mediálnou tvárou svetového futbalu. Jeho meno plní stránky nielen športových, ale aj bulvárnych či módnych časopisov. Aj preto si za jeden príspevok na Instagrame podľa posledných informácií zarobí šialených 872-tisíc eur. Spomedzi športovcov je za ním na druhom mieste Brazílčan Neymar (645-tisíc eur) a tretí je Argentínčan Messi (579-tisíc eur).

Cristiano Ronaldo žne úspechy na každom poli.

Medzi 10 najlepšími športovcami sa v rebríčku zárobkov na Instagrame objavili aj bývalí futbalisti, ktorí už svoju kariéru dávno ukončili. Sú to David Beckham (319-tisíc eur za príspevok) a Ronaldinho (229-tisíc eur).

Celkovo až osem futbalistov sa dostalo do prvej desiatky a okrem vyššie menovaných sa tam zmestili aj Gareth Bale (194-tisíc eur), Zlatan Ibrahimovič (179-tisíc eur) a Luis Suárez (164-tisíc eur). Desiatku najväčších instagramových boháčov doplnili basketbalista Lebron James (243-tisíc eur) a hviezdny hráč kriketu z Indie Virat Kohli (175-tisíc eur).

V Indii je Virat Kohli obrovskou hviezdou, vďaka čomu zarába na Instagrame neskutočné peniaze.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter